anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Szary przycisk wypłać środki

wysocki77
#7 Wielbiciel#

Wczoraj się zorientowałem, że nie mogę wypłacić środków z konta. Przycisk jest szary. Do tej pory nie było z tym problemu. Wszystkie usługi aktywne, konta zweryfikowane. Jestem klientem Allegro od 18 lat. Nie mam towaru i nie mam gotówki, a kredyt nie czeka. Pisałem w tej sprawie, efektów brak. Czuję się okradziony

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@wysocki77 nie ma powodów, abyś się tak czuł, ponieważ wypłaty na Twoim koncie są zablokowane z uwagi na dodatkową weryfikację. To standardowy proces i potrwa maksymalnie 24 godziny. Dziś mamy piątek, a wypłaty w weekendy i tak nie są realizowane, dlatego jeśli przycisk wciąż będzie nieaktywny w poniedziałek, napisz proszę tutaj ponownie. Wówczas będziemy działać. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

wysocki77
#7 Wielbiciel#

To niby o jaka dodatkowa weryfikacja chodzi bez mojej wiedzy?

nie jest to jednostkowa sytuacja, z tego co widzę, to problem dotyczy większej ilości użytkowników. W jednym ma Pani rację, przez weekend zostanę bez środków, a to kolejne kilka dni straty. Proszę zapłacić odsetki, bo ja takowe muszę w banku opłacać i to z Waszej winy.

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@wysocki77 Niestety nie mogę zdradzić tutaj nic więcej, ale w kwestii samej weryfikacji nie musisz nic robić. Jeśli będziemy potrzebowali od Ciebie dodatkowych informacji, skontaktujemy się z Tobą. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

Pewnie operator płatności podejrzewa Cię o pranie pieniędzy lub o wspieranie terroryzmu 😃

oznacz moderatorów