anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

szybkie dostawy - paczkomaty inpost

sokoliwzrok
#9 Pomysłodawca#

witam

program szybkie dostawy czy paczkomaty allegro inpost  nadanie w paczkomacie kwalifikują się do programu szybkie dostawy? Wiadomo że trwa to około 2 dni, więc nie wiem???

oznacz moderatorów
16 ODPOWIEDZI 16

artur8225-a1
#12 Orędownik#

Przesyłka musi być dostarczona następnego dnia , 2 dni to za długo i się nie załapiesz 

oznacz moderatorów

AdrianXQ
#10 Popularyzator#

To jest sprzeczność w regulaminie. No bo z jakiej paki sprzedający ma bulić za to że inpost dostarczy za 2 dni, a nie następnego. To sprawa dla UOKIKu i tego bezczelnego wyłudzania im już nie darujmy

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

AdrianXQ zabulić musimy wszyscy tylko opust dostaniesz tylko wówczas jak paczka będzie w paczkomacie odbiorcy w następnym dniu po zamówieniu .

oznacz moderatorów

AdrianXQ
#10 Popularyzator#

Czyli nawet jak ustawie graniczną godzine wysyłki tego samego dnia na jakąś 9 rano, ktoś kupi o 10 to i tak musi mieć dostawę następnego dnia żeby odzyskać to co pobrali? 

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@AdrianXQ jeżeli godzinę graniczną masz np. o 9:00, to jak ktoś kupi  o 9:01 i dostanie przesyłkę następnego dnia to ty i tak dasz Allegro bonus na smarta 😁 i zapłacisz. Ty opust dostajesz tylko za przesyłki do 9:00. 😏

oznacz moderatorów

AdrianXQ
#10 Popularyzator#

A co z sytuacją jak przecież większość kupuje wieczorami, a wysyłke mamy ustaloną na choćby 15:00? A my wyślemy nawet rano, to wtedy też nie zwrócą tych 0,99/1,99? 

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@AdrianXQ nie zwrócą. Jeszcze zapomniałam dodać, że jeżeli chodzi o dostawę do paczkomatu, żeby dostać opust, Allegro bierze pod uwagę dni kalendarzowe. Czyli zamówienia weekendowe i świąteczne nie mają szans na opust, ale my płacimy za te przesyłki „bonus” dla Allegro. 😁

oznacz moderatorów

AdrianXQ
#10 Popularyzator#

Co za bezczelne mendy wyłudzalnicze, przecież to jest niewykonalne w większości przypadków, wystarczy że inpost dostarczy za 2 dni i wszystkie nasze starania żeby szybko nadać przed 15:00 psu w doope. Najlepiej jakby wszyscy kupowali tuż po północy, tak do rana

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@AdrianXQ ten program nie powstał po to żeby sprzedawcy zaoszczędzili, tylko po to żeby Allegro zarobiło.  😏

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

AdrianXQ Jesteśmy na ich podwórku , musisz ująć ten koszt w marży . Ostatecznie za wszystko placi klient .

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

uEdka @AdrianXQ złe czasy , wszyscy szukamy grosza

oznacz moderatorów

AdrianXQ
#10 Popularyzator#

Tylko że to my szukamy grosza, a oni miliona, a nie zrobią wzamian nic

oznacz moderatorów

ZibiK30
#18 Luminarz#

@konto zamknięte To jak to macie w umowach zawarte z tymi dniami wolnymi? Ja ostatnio zamówiłem coś w piątek i w sobotę wieczorem miałem już w paczkomacie a zamawiam niemal zawsze popołudniowymi porami. Pytam, bo jeśli jest jakaś zawarta umowa z dostawcą i ustalone terminy z które wskazuje, to można zawsze reklamować niewywiązanie się z umowy i zwrot kosztów poniesionych z tego tytułu, czyli tych wymaganych terminem Allegro.

Faktem jest, ze najlepszym wyjściem jest nadanie paczek tego samego dnia jak najpóźniej przed ich odbiorem z paczkomatu, to powinno gwarantować dostawę następnego dnia.

Opinia na Allegro może być śmieszna ciekawa lub druzgocąca


Link do pomocy Allegro Kliknij i napisz

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@ZibiK30 zakładam, że mieszkasz w „wielkim mieście”, gdzie kurierzy Inpostu dostarczają przesyłki do paczkomatów w soboty a czasem nawet w niedziele 🙂 Musisz trafiać na dużych sprzedawców, od których przewoźnicy zabierają przesyłki oddzielnym transportem, najczęściej późnym popołudniem albo wieczorem. Dostawy następnego dnia nic nie gwarantuje, nawet przewoźnicy.

oznacz moderatorów

AdrianXQ
#10 Popularyzator#

Przydałoby się zastosować apel do wszystkich kupujących żeby nie kupowali w godzinach dajmy na to 14-24

oznacz moderatorów

ZibiK30
#18 Luminarz#

@konto zamknięte Fakt, nie pomyślałem że jest jeszcze odbiór towaru też tych do paczkomatu. Miasto nie duże, ale fakt, mam w około 5 paczkomatów do których mam niecałe 10 min spacerkiem 🙂 Ja miałem ostatnią umowę z dpd i odbierali, ale też poza świętami na drugi dzień paczki były dostarczone w 99%

Opinia na Allegro może być śmieszna ciekawa lub druzgocąca


Link do pomocy Allegro Kliknij i napisz

oznacz moderatorów