anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Szybkiekody.com co myślicie?

MAMY ROZWIĄZANIE!
ComfyMoment
#7 Wielbiciel#

Cześć

Allegro nakazuje wrzucanie kodów EAN do bardzo wielu kategorii. Natknąłem się na stronkę szybkiekody.com

Można tam szybko i dość tanio zakupić pakiety kodów z Amerykańskim pochodzeniem. 

Co sądzicie o tej stronie? Jestem w tematach kodów itp. kompletnie zielony jak na razie. 

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9
ZibiK30
#18 Luminarz#

@ComfyMoment Przecież to jakieś oszustwo 🤣 sprzedają cudze kody😂 ciekawe jak długo ta strona podziała 😄

Opinia na Allegro może być śmieszna ciekawa lub druzgocąca


Link do pomocy Allegro Kliknij i napisz

oznacz moderatorów
Najtaniejpoleca
#2 Obserwator#

Jak się nie znasz, to nie pisz takich głupot.

Ja kupiłem od nich konto disney + na rok, i normalnie mi wszystko działa. Haczyk jest taki, że nie kupujesz konta jednak profil. Czyli z tego konta korzysta 5 osób. To tak jakbyś kupił sobie 1 konto na spółkę z 5 osobami. Z tym że w tym wypadku tą spółkę tworzą ludzie których wogóle nie znasz.

oznacz moderatorów
kytorr
#13 Ambasador#

Firma sama w sobie legalna, łatwo to sprawdzić we FR rejestrze, działa kilka lat więc może nie jest tak całkiem na "lewo" jak twierdzi Zipik30

oznacz moderatorów
ZibiK30
#18 Luminarz#

@kytorr Na logikę i rozum jest nielegalne i Ci co je zakupią będą się posługiwali fałszywym kodem EAN. Może warto się zapoznać jaki cel ma kod EAN żeby to zrozumieć 😉

Opinia na Allegro może być śmieszna ciekawa lub druzgocąca


Link do pomocy Allegro Kliknij i napisz

oznacz moderatorów
kytorr
#13 Ambasador#

Przepraszam za przekręcenie nicku. EAN ma właściwą budowę (sumę kontorolną itd), ale nie znam się w każdym razie to bezsprzecznie jeden z efektów allegrowej rewolucji

oznacz moderatorów
ZibiK30
#18 Luminarz#

@kytorr Dobra zasada to kupuj u kogoś kto się nie ukrywa za granicą, tak aby móc wszystko wyjaśnić w razie czego 😉 Chcą sprzedawać w Polsce niech tu zarejestrują i sprzedają razem z GS1, chociaż nie wiem za co biorą kasę Ci z GS1 skoro są niby organizacją non profit, ale są bardziej wiarygodni niż tamci 😉

Opinia na Allegro może być śmieszna ciekawa lub druzgocąca


Link do pomocy Allegro Kliknij i napisz

oznacz moderatorów
Najtaniejpoleca
#2 Obserwator#

Ja kupiłem od nich konto disney + na rok, i normalnie mi wszystko działa. Haczyk jest taki, że nie kupujesz konta jednak profil. Czyli z tego konta korzysta 5 osób. To tak jakbyś kupił sobie 1 konto na spółkę z 5 osobami. Z tym że w tym wypadku tą spółkę tworzą ludzie których wogóle nie znasz.

Więc jeśli nie korzystaliście z ich usług, to nie piszcie głupoty o tym że to oszuści.

oznacz moderatorów
baarteeq
#7 Wielbiciel#

Ja też kupiłem od nich konto disney+ na rok... długo nie pochodziło po 7 dniach już się skończyło. Interwencja i pochodziło raptem miesiąc. Co miesiąc ten sam problem. Obecnie wygląda to tak, że od 7 dni konto nie działa nie można nic obejrzeć. Najpierw obiecanki cacanki ze naprawia, a potem cisza nawet nie raczą odpisać. Żądanie zwrotu pieniędzy tez bez odzewu. 

Jeśli chcecie oglądać serwisy kiedy wam pasuje, a nie jak im się podoba to omijajcie szerokim łukiem. Z drugiej strony konkurencja ma taniej i dłuższe okresy niż oni. 

oznacz moderatorów
pecela
#16 Inspirator#

A po co kombinować. GS1 wcale nie jest aż taki drogi.
Przykładowo:

do 10 kodów - koszt 136* zł (rejestracja, jednorazowo, można mieć tylko jedną taką pulę)
do 100 kodów - koszt 307,50 zł (rejestracja, jednorazowo)
* - dla firm o przychodzie rocznym do 2 mln zł nie pobiera się opłaty rejestracyjnej.

Opłaty roczne zależą od przychodu netto i tak (bez względu na ilość zawartych umów z GS1):
do 2 mln zł - 136 zł
do 5 mln zł - 267 zł
do 10 mln zł - 672 zł
itd.

Kwoty brutto.

oznacz moderatorów