anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Ta sama oferta inny rozmiar

AmwoKids
#7 Wielbiciel#

Witam. Chcę dodać tą samą sukienkę tylko zmienić roziar i nie mogę.

Wybieram wystaw podobną i cały czas pokazuje mi że przypisana wartość to jest 86 tak jak była pierwsza wystawiana. 

Chciałam dodać kolejna taką samą ale z innym roziarwm 92 i nie mogę.

 

Pomóżcie 🙃

Ubrania mama takie same różnią się tylko rozimiarwm. Dodawanie ręcznie każdej nowej oferty to mija się z celem.

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@AmwoKids aby wystawić ofertę musisz połączyć ją z odpowiednim produktem w katalogu Allegro. 
Na formularzu wystawiania w jednej z pierwszych części zobaczysz segment "Produkty w ofercie" nie można tam zmienić rozmiaru, ponieważ jest to ten konkretny produkt. 
Możesz natomiast kliknąć "zmień produkt" i jeśli mamy w katalogu produkt z odpowiednim rozmiarem, wyszukać go i zastąpić.

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

every_day
#9 Pomysłodawca#

a co zrobić jak nie macie produktu z odpowiednim rozmiarem..... stwarzam nowy i jak stworzyć kolejne rozmiary do tego konkretnego wzoru???

 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@every_day wystawiając kolejne oferty z innym rozmiarem, którego nie mamy w katalogu, stworzysz nowy produkt. 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

Rewia7
#7 Wielbiciel#

Wystawiając kolejne oferty allegro sugeuje katalog, przy którym jest inna miniaturka inny ean, i tylko producent się zgadza. Proszę nawet nie pisać o zgłaszaniu błędu w katalogu bo to nic nie daje. Jest ogromny problem z tym związany. Prosimy o REALNĄ pomoc.

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@Rewia7 Proszę, dodaj zrzut ekranu z momentu, gdy system proponuje połączenie oferty z błędnym produktem. Zrzut powinien obejmować cały ekran wraz z paskiem adresowym, datą i godziną. 

   Wiktoria
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów