anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

tel. 22 167 89 77 - to Wasz - Allegro ?

Butiktalulla
#13 Ambasador#

Cześć.

coś mi wydzwania od paru dni z  22 167 89 77 - gdzieś tam na necie w opiniach ,że to niby allegro - się podają.

To Wasz numer ?

 

 

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

LEW433
#21 Demiurg#

To Allegro dzwoni z pod tego numeru a raczej jakiś call center na zlecenie Allegro. Mogę być też inne końcówki numeru (dwie ostatnie cyfry).

  • 221678851
  • 221678852
  • 221678985
  • 221678986
  • 221678854
oznacz moderatorów

Butiktalulla
#13 Ambasador#

dzięki - myślałem ,że tpyowy spam 

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Butiktalulla tak, potwierdzam. To telefony od nas. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

interszafa
#10 Popularyzator#

Gdzie mogę zgłosić uporczywe nękanie spod tego numeru? telefon dzwoni po kilka razy dziennie, ale po drugiej stronie słuchawki nikt nie odpowiada. Ktoś czeka kilka - kilkanaście sekund a następnie się rozłącza. Słychać też często jak oddycha.  Dla mnie jest to męczące i upierdliwe. Proszę o interwencję!

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@interszafa Sugeruję, abyś zablokował ten numer na swoim telefonie. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

interszafa
#10 Popularyzator#

W PUNKT. Zablokowałem już maila od allegro, bo dostawałem po dwa dziennie ze spamem, teraz zablokuje jeszcze numer telefonu od allegro, bo za często dzwonicie. 😂

oznacz moderatorów

ineld
#8 Zapaleniec#

Ten problem natarczywego wydzwaniania dotyczy również mnie. Kilka razy dziennie odbieram dzwoniących z tego numeru i nikt się do mnie nie odezwał. Skoro to Wasz telefon, to dlaczego mam go blokować? Może ktoś dzwoni w ważnej sprawie. Czy nie można przestać do mnie dzwonić, a później milczeć lub odezwać się po dodzwonieniu?

oznacz moderatorów