anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Terminowe odpowiedzi na wiadomości klientów:50%

MAMY ROZWIĄZANIE!
AutoRythmParts
#7 Wielbiciel#

Witam,
Mam problem z:
Terminowe odpowiedzi na wiadomości klientów spadły do 50 %

a odpowiedziałem na wszystkie widaomości jakie tylko dostałem, wchodząc do centrum widomości i włączając filtr z wiadomościami na które nie odpisałem mam tylko wiadomości z przed 3 miesięcy.
Jak mogę poprawić ten parametr bo niedługo super sprzedawca mi się nie przedłuży.
Proszę o pomoc.

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10
mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@AutoRythmParts, przykro mi, natomiast statystyki obniżyła Ci wiadomość z 12 września 2022 godz. 07:19:51 - na tę wiadomość odpowiedziałeś dopiero 14 września 2022 o godz. 09:18:55.  

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów
Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@mr_oma  Ale że jedna wiadomość bez odpowiedzi w ciągu doby obniżyła statystyki o połowę? Przecież to woła o pomstę do nieba 😮

_____________
Kama
oznacz moderatorów
mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Kaliope_Brzeg, to z powodu ilości zapytań. Jedno padło 20 sierpnia, drugie 12 września.

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów
AutoRythmParts
#7 Wielbiciel#

Z przed miesiąca nie mam żadnych wiadomości na które nie odpowiedziałem a dzisiaj moje odpowiedzi spadły do 0% 
Staram się tego pilnować i teraz to już nie mam pojecia o co chodzi.
Czy jeżeli kupuję od kogoś na allegro i on mi napisze wiadomość że wysyla towar lub podeśle fakturę to na te wiadomości też muszę odopowiedzieć jako sprzedający ?

Nie mam już pomysłu co mam zrobić a dzisiaj mam już odpowiedzi 0 % z dnia na dzień spadło 50 % 
Próbóję utrzymać tytuł super sprzedawcy ale przy czymś takim nie jestem w stanie tego zrobić.
Spóźniłęm się z odpowiedzią na jedną wiadomość i teraz stracę tytuł super sprzedawcy, to jest chore...

oznacz moderatorów
AutoRythmParts
#7 Wielbiciel#

Zapytanie które padło 20 sierpnia przestanie się liczyć do statystyk dzisiaj w nocy ponieważ minął już miesiąc ?
Nie mam żadnych wiadomości na które nie odpowiedziałem z takiego czasu.

asdd.jpg

oznacz moderatorów
Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@AutoRythmParts 

Jeśli jesteś kupującym nie musisz odpowiadać na wiadomości. Skoro spadło Ci do 0 % to już przestało się liczyć. W ciągu ostatnich 30 dni miałeś jedno zapytanie na które odpowiedziałeś z opóźnieniem i dopiero 12 października to wypadnie ze statystyk.

Szkoda zdrowia i tak nic nie poradzisz. Tytuł super sprzedawcy niewiele zmienia.

_____________
Kama
oznacz moderatorów
AutoRythmParts
#7 Wielbiciel#

Tytuł super sprzedawcy może i niewiele zmienia ale mój szef sądzi inaczej.

Więc staram się rozwiązać ten problem i  utrzymywać tytuł co miesiąc.

oznacz moderatorów
Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@AutoRythmParts  Daj szefowi gadane do poczytania 😊

 

 

_____________
Kama
oznacz moderatorów
Client:44052296
#21 Demiurg#

No trzeba odpowiadać nawet na głupkowate pytania użytkowników 😀

oznacz moderatorów
netfutter-pl
#8 Zapaleniec#

Generując zestawienie widać , że do wyniku nie są liczone wszystkie zapytania od klientów, a jedynie pytanie o przedmiot, sprawdź jak to wygląda u Ciebie.

oznacz moderatorów