anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Trywialne pytanie o nicki

Ryuzaki_Umi
#9 Pomysłodawca#

Dlaczego kiedyś wszyscy mieli ustalone przez siebie nicki typu "Jan_Kowalski", "Super-sklep" albo "Janusz19cm_wawa", a teraz wszędzie mnożą się te client874327948?

Dużo łatwiej było zapamiętać kto co kupił i na jaką paczkę trzeba przykleić konkretną etykietę.

A teraz, jak się sprzeda dziennie kilka-kilkanaście przedmiotów, a połowa nabywców to te clienty, to się człowiek gubi.

Ja jestem osobą prywatną, niedzielnym sprzedawcą, ale jakieś firmy co sprzedają po 200-300 produktów na dzień, zwłaszcza jak oferują ogrom rzeczy, muszą mieć urwanie pisanek.

Skąd się wzięły te clienty?

 

 

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

_Likos_
#20 Guru#

@Ryuzaki_Umi  to nicki osób które sie zarejestrowały a nie ustawiły własnego nicka i taki numer klienta mają przydzielony przez system

Wbrew pozorom nie ma z nimi aż takich problemów z wysyłkami i obsługą. My po prostu patrzymy na 4 ostatnie cyfry. Nie zdarzylo nam sie póki co pomylić klientów.

oznacz moderatorów

CHECINIAKI
#15 Entuzjasta#

My też nie ustaliliśmy nicka od razu i niestety teraz już nie możemy tego zmienić, bo jest ograniczenie czasowe na taka zmianę. Zostaliśmy Clientami na wieki wieków ...:)

oznacz moderatorów

Agent051
#16 Inspirator#

@CHECINIAKI wystarczy zglosić do allegro prośbę o zmianę, a najlepiej załatwić sprawę na czacie. U mnie zajęło to na czacie 8 minut, z czego 3 to było czekanie na konsultanta.

oznacz moderatorów

agus38
#12 Orędownik#

Dokładnie, 4 ostanie cyfry i miejscowości do jakiej jest wysyłka i się pomylisz. Swoją drogą masz teraz możliwość rejestracji na Allegro, logowania przez Google, Facebooka itp. więc może z tego powodu ten wysyp clientów

oznacz moderatorów

Skill_Player
#14 Krzewiciel#

@Ryuzaki_Umi  bo nawet tak błahą rzecz allegro potrafi [edycja].  Tak samo z systemem komentarzy. Oni od pewnego czasu (od przejęcia serwisu przez fundusze inwestycyjne) działają systematycznie w ten sposób, aby  wszystkim utrudnić poruszanie się po allegro.

 

Kiedyś zasady były proste - rejestrowałeś się za pomocą zwykłego listu, mogłeś mieć jedno konto, dobierałeś sobie przy tym nick a jak coś sprzedałeś i kupiłeś to dostawałeś za tą transakcję komentarz.

oznacz moderatorów