anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

czy moge na swoje konto wplacic pieniądze ?

PHU_Grzes
#7 Wielbiciel#

muszę dokonać zwrotu klientowi za zwrócony przedmiot , sek w tym ze nie mam środków na koncie , zostały wypłacone , a czekać na to aż ktoś zakupi u mnie przedmiot i wpłyną pieniądze na konto jest loterią .

 czy można w inny sposób zasilić swoje konto i z niego wypłacić aby było to zgodnie z zasadami

 

pozdr piotr

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@PHU_Grzes Cześć Piotr. 🙂 Możesz doładować swoje konto Allegro Finanse na poczet zwrotu dla Klienta. W tym celu przejdź do zakładki Zwroty towarów i przy wybranym zamówieniu rozwiń opcję decyzja zwrotowa, a następnie kliknij [zwróć wybraną kwotę] lub przez zakładkę Zamówienia – przy danym zamówieniu rozwiń menu akcji i kliknij [zwróć wpłatę]. Jeśli na koncie nie będzie środków, to zostaniesz przeniesiony do okna z możliwością zasilenia salda 🙂 

W tym artykule znajdziesz więcej informacji o zasileniu konta Allegro Finanse kwotą na konkretny zwrot dla klienta. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

PHU_Grzes
#7 Wielbiciel#

sęk w tym że okno ze zwrotami mam nieaktywne , bo nie ma środków i nie moge ponowić  zwrotu srodków  tak jak napisała pani , prosze zrz1.jpgut okna

oznacz moderatorów