anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Twoja przerwa w sprzedaży

TOMKAR-NARZEDZIA
#7 Wielbiciel#

Witam

Otrzymałem taką wiadomość mimo, że sprzedaż aktywowałem około 10 listopada. Czy to zwykła pomyłka czy faktycznie mogę stracić jakieś aukcje?

 

Dzień dobry TOMKAR-NARZEDZIA,

Aktywuj swoją sprzedaż w ciągu 7 dni.

Data zawieszenia sprzedaży

26 października 2022

TOMKARNARZEDZIA_0-1671477024006.png

 

Wiadomość wysłana przez Allegro do TOMKAR  (TOMKAR-NARZEDZIA).
 

Twoje oferty czekają na aktywację

Masz ostatnie 7 dni, by aktywować swoją sprzedaż. Po tym czasie oferty trafią do archiwum i nie będzie można ich aktywować.

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

kostas11
#21 Demiurg#

@ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

________
Κώστας
oznacz moderatorów

ko_alka
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@TOMKAR-NARZEDZIA Cześć. 🙂 Zweryfikuję tę sytuację i wrócę do Ciebie z odpowiedzią. 

oznacz moderatorów

TOMKAR-NARZEDZIA
#7 Wielbiciel#

Ok, dziękuję.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#
Jak wznowić sprzedaż i zakończyć Przerwę w sprzedaży

Gdy chcesz zakończyć przerwę i wznowić wszystkie oferty, wróć do zakładki Przerwa w sprzedaży i kliknij [aktywuj sprzedaż]. Wszystkie oferty, które były aktywne w momencie włączenia Przerwy w sprzedaży, zostaną znów aktywowane. Podobnie jak przy zawieszeniu sprzedaży, damy Ci znać, jeśli którychś ofert nie uda się wznowić.

LEW433_0-1671477301039.png

 

Zakończone oferty możesz wznowić do 60 dni – zachowasz wtedy unikalny adres URL oferty. Jeśli zrobisz to w ciągu 30 dni, dodatkowo zachowasz także proporcjonalną popularność. Po upływie 60 dni zakończone oferty trafią do archiwum i nie będzie już można ich aktywować.

Pamiętaj, aby przed wznowieniem sprzedaży powiązać swoje oferty z Katalogiem produktów Allegro. Sprawdź też, czy w Twoich ofertach nie brakuje wymaganych parametrów. Jeśli nie połączysz ofert z Katalogiem lub obowiązkowe parametry nie będą uzupełnione, Twoje oferty nie wznowią się.

oznacz moderatorów