anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Uczciwość Sprzedających i Kupujących

MAMY ROZWIĄZANIE!
LEW433
#21 Demiurg#
 
oznacz moderatorów
16 ODPOWIEDZI 16
kostas11
#21 Demiurg#

Myślę że jest uczciwość i trzeba się nią kierować 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów
konto zamknięte
Nie dotyczy

ZGADUJĘ HASŁO: OKOŃ! 😄

oznacz moderatorów
konto zamknięte
Nie dotyczy

Po chwili zastanowienia, uważam, że jest tak jak mówi osoba poniżej 😃

oznacz moderatorów
mikeza
#20 Guru#

@konto zamknięte  to jakiś podchwytliwy post z tą uczciwością 🙂 Ukryta ankieta ?

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów
konto zamknięte
Nie dotyczy

Ukryta Ankieta Niekrytego Krytyka 😄

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Nic nie jest tu ukrytego .Często mamy tu takie dyskusje że kupujący to a sprzedający tamto Przepisy regulują ????nie do końca Ja tu piszę nie o towarze że doszedl caly tylko o jego jakości a także o uczciwości kupujących

oznacz moderatorów
mikeza
#20 Guru#

@LEW433  przydałyby się jakieś znaki interpunkcyjne, bo ciężko to czytać i trudno zrozumieć Twoje intencje w tej wypowiedzi.

Znaki pomagają zaakcentować odpowiednie treści i sugerują czytającemu na co chce zwrócić uwagę autor wypowiedzi.

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Wszędzie są czarne owce i wsród kupujących i wsród sprzedających !!!

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Czytam tu tyle wypowiedzi o opiniach i np przerażają mnie osobiście takie opinie że sprzedalem towar i juz mnie nic nie obchodzi bo ja jestem w porządku iż wyslalem go Moje pytanie brzmi czy sprzedającego nic a nic nie obchodzi jakość tego towaru co sprzedaje ??? Ja robiąc komuś uslugę podpisuje się pod jakością jej wykonania

oznacz moderatorów
konto zamknięte
Nie dotyczy

uslugę

przysługę, w tym momencie 🙂

 

podpisuje się pod jakością jej wykonania

to ja zapraszam do Skody Fabii, gdzie kierowca jedzie pod prąd i nie jest to niezwykłe 🙂


Ale tak, ogólnie masz rację, tylko, że nie możesz przyznać komuś, że coś jest zepsuje bo on tak twierdzi i ma zdjęcia. Jeśli wiesz, że wkładasz towar w stanie idealnym, a to, że kupujący upuścił pudło wracając do domu, to raczej już nie twoja sprawa i nie ty za to odpowiadasz 🙂

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@LEW433 dlatego uczciwość regulują przepisy ;), rękojmia ustawowa, czasami obligatoryjna odpowiedzialność sprzedawcy względem kupującego za wady fizyczne oraz prawne rzeczy sprzedanej. Stosowana przy umowie sprzedaży, ma również odpowiednie zastosowanie do innych stosunków prawnych.

________
Κώστας
oznacz moderatorów
gpz500
#12 Orędownik#

dlatego uczciwość regulują przepisy

 

W naszej katolickiej ojczyźnie... Bez tych przepisów byłaby masakra.

oznacz moderatorów
Client:79179573
#16 Inspirator#

@LEW433 

Nieuczciwi sprzedający to margines, niestety często nadający ton na takich forach jak to. Choć trzeba przyznać, że od czasów Cafe Allegro wiele się zmieniło na lepsze. Tam właściwie każdy nabywca był traktowany jak złodziej, a najczęstszą formą pomocy była porada "Wyślij kupującego na drzewo".

____________

Ty też masz dość CZARNEJ LISTY KUPUJĄCYCH? Poprzyj pomysł!

oznacz moderatorów
konto zamknięte
Nie dotyczy

w Stanach każdy tankujący na stacji jest złodziejem, więc najpierw płacisz (by udowodnić, że nie jesteś), potem tankujesz 😄 co jest totalnie bez sensu 😄 może tak profilaktycznie powinni jeszcze wezwać policję 😄 😄

oznacz moderatorów
Client:79179573
#16 Inspirator#

Przedpłata jest standardem w wielu dziedzinach handlu i to na całym świecie. Nie widzę w tym nic bezsensownego. Podobnym standardem jest zabezpieczanie kupujących na internetowych platformach sprzedażowych. Allegro dało się na tym polu wyprzedzić konkurencji i teraz pośpiesznie wprowadza rozwiązania znane gdzie indziej od dawna. Lepiej późno niż wcale.

____________

Ty też masz dość CZARNEJ LISTY KUPUJĄCYCH? Poprzyj pomysł!

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Wszędzie są czarne owce

oznacz moderatorów