anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

umowa z kurierem/ wysyłki allegro

MrowkaSiedlce
#2 Obserwator#

Cześć 

Na allegro dopiero zaczynam i zatrzymałam się na etapie utalenia dostaw. Powiedźcie proszę którą opcję wybrać. 

Podpisać indywidualnie umowę z przewoźnikiem czy korzystać z dostaw poprzez Allegro. Co lepiej wychodzi... Do tej pory nigdy nie zajmowałam się sprzedażą internetową i wolę poradzić się profesjonalistów. 

Dodatkowo czy korzystacie z usługi SMART? oraz Allegro One? 

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@MrowkaSiedlce Cześć. 🙂 Fajnie, że dołączyłeś do nas na Allegro. Powodzenia! 

Jeśli chodzi o metody dostaw, to być może pomocny okaże się dla Ciebie ten artykuł: https://allegro.pl/dla-sprzedajacych/jakie-metody-dostaw-dla-ofert-najlepiej-wybrac-na-allegro-yPVKr... 

Lub ten webinar: https://www.youtube.com/watch?v=fbWox-_vNyU 

Omawiamy tutaj metody dostawy, ale niestety nie odpowiemy Ci jednoznacznie, czy lepiej podpisywać umowy indywidualne, czy nadawać paczki na umowach, które Allegro podpisało z Przewoźnikami, to już musi być Twoja decyzja. Mam nadzieję, że Społeczność Sprzedających, która jest obecna u nas na Gadane, podzieli się swoimi przemyśleniami i pomoże Ci podjąć decyzję 🙂 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

mirex2005
#12 Orędownik#

@MrowkaSiedlce@MrowkaSiedlce  tak jak pisze ko_alka powodzenie będzie Ci bardzo potrzebne 😅

My z umowy własnej korzystamy z DPD

InPost to rodzaj umowy Pre-paid i nadajemy z WzA (po dodaniu API) ale i też z menadżera paczek Inpost

Z opcji WzA korzystamy z DHL, Pocztex, UPS, Allegro One Box

W DPD nawet jak się ma umowę własną to i tak przesyłki allegro nie wliczają się do pakietu tej umowy. Np podczas podjazdu kuriera. mamy stały odbiór a i tak liczony jest podjazd od allegro do mniej jak 4 paczek.

U innych nie wiem jak jest z podjazdem bo pozostałe opcje wozimy do punktu Epaka.

oznacz moderatorów