anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

URLOP - jak to wygląda w praktyce ?

Client:80340374
#14 Krzewiciel#

Mam pytanko do szanownych kolegów i koleżanek którzy mieli juz przyjemność bądź nieprzyjemność korzystania z allegrowego urlopu po nowemu

Jak to wygląda w praktyce ?

Bo w teorii klikam guzik, oferty sie zakończą, wracam, klikam guzik i bach, oferty wracają

Spodziewam sie, że nie bedzie to tak działać bo na allegro raczej średni coś działa wiec nakierujcie mnie jakie niespodzianki mogę napotkać

Jest problem ze wznawianiem ofert ? Moge miec stare oferty w ktorych może nie być np ustawiony cennik, co do niepołączonych ofert z katalogiem to mam chyba 1 sztuke, bedzie z nią problem ?

 

Planuje wyjazd na majówke ale podejrzewam, że może sie przedłużyć. Raczej klikne bo coś czuję, że allegro naobiecuje ludziom towar na czwartek i na piątek

z góry dzieki za odpowiedzi

 

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

Client:80340374
#14 Krzewiciel#

może stosował ktoś wydłużony czas wysylki w okresie urlopowym ?

Biore też to pod uwage i ewentualnie przygotuje sobie gotowca smsa i bede informować, że wysylka w poniedzialek i jak cos to niech anulują.

Zadziala takie cos ?

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Ja zawsze gdy planuję urlopowy wyjazd to wszystkie aukcje kończą się mi na tydzień przed wyjazdem bez możliwości automatycznego wznawiania a wznawiam je kiedy uznam za stosowne.

oznacz moderatorów

Monika__L
#15 Entuzjasta#

zadziała ale polecą ci statystyki za paczki nadane po terminie

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Aby tego uniknąć klientom daję tydzień na opłatę i jakoś statystyk mi nie psują . Dodatkowo aukcje w okresie przed urlopem a nawet w czasie jego trwania są wystawiane tylko w licytacji od cenny takiej jaką bym dawał w opcji kup teraz na 10 dni co zapobiega wcześniejszym zakupom i obowiązkowi wysyłki . 

oznacz moderatorów

Pengano
#13 Ambasador#

Nie całkiem oferty wracają. Wiele ofert może mieć problem z prawidłowym powrotem, bo przechodzą dodatkową kontrolę, tak jak przy edycji. Mogą podpinać się pod niewłaściwe produkty. Zestawy ofert nie wrócą nigdy. Trzeba je tworzyć zupełnie od nowa ręcznie. Wadą jest także kompletnie absurdalny komunikat wyświetlany kupującym. Nie wyświetla się prawdziwy powód przerwy, ani termin zakończenia. Komunikat sugeruje że z firmą dzieje się coś niedobrego i nie budzi to zaufania. Statystyki także będą liczone wadliwie, bo wcale nie z 30 dni samej aktywnej sprzedaży. Czas urlopu zaliczą do statystyk co jest nienormalne. Generalnie masa błędów projektowych, niedostosowanie do praktyki handlu i realiów życiowych. Nie przestrzeganie konstytucyjnego prawa człowieka do urlopu i żądanie pracy podczas urlopu. Liczne kary za korzystanie z urlopu. Znacznie lepiej wygląda to w serwisach konkurencyjnych, gdzie nie ma żadnych kar za urlopy.

oznacz moderatorów

Client:80340374
#14 Krzewiciel#

Wrociłem z urlopu...

klikam guziczek i na jednym koncie, nowszym wróciło 100% ofert.

Niestety na drugim, starszym ( gdzie była tylko 1 sztuka niepołączona z katalogiem ) nie wróciło ponad 10% ofert ( około 150sztuk ) ze wzgledu na jakies tam brakujące parametry.

Ogolnie po miniaturkach widze, że są to starsze oferty.

Teraz bedzie to trzeba recznie wznawiać wiec stracony czas

 

Troche lipa, że czlowiek cos wystawia i jest ok by za jakis czas gdy wezmie urlop poprawiac bo cos tam sobie allegro wymyslilo nowego.

 

 

 

oznacz moderatorów