anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Urlop na allegro

dar-mal
#8 Zapaleniec#

Cześć.

Wybieram się na urlop 28.06 tj piątek, wszystkie wysyłki będę realizował po powrocie 8.07 tj poniedziałek.

Nie chcę ustawiać przerwy w sprzedaży ponieważ nie stać mnie zwyczajnie w świecie aby przez 9 dni nie sprzedać ani jednej sztuki towaru i nie mam też pewności czy moje oferty po wznowieniu sprzedaży wrócą na dobre miejsce w sortowaniu po trafności po wznowieniu ofert.

Myślałem nad tym aby wydłużyć czas wysyłki w dniu 27.06 na 7 dni roboczych w środę 3.07 ustawić czas wysyłki na 3 dni robocze a w piątek 5.07 ustawić czas wysyłki na 1 dzień roboczy. W zakładce skuteczność wysyłki wyłączyć przewidywany czas wysyłki.

Jak to wygląda z waszego doświadczenia ? Czy po powrocie z urlopu będę miał oznaczenie DOSTAWA JUTRO ? Jeśli wszystko nadam w terminie ? 

Jak wy ustawiacie wysyłki na czas urlopu ?

Dzięki 

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Ja osobiście to na czas urlopu nie mam nic wystawionego na kup teraz tylko jako aukcje które zaczynają się przed urlopem a kończą po powrocie z niego . Nie muszę robić wtedy wysyłek ,jedynie odpowiadać na zadawane pytania czy dyskusje .

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@dar-mal nie sprawdzi Ci się to 😞 i tak będzie liczyć na podstawie poprzednich wysyłek bo wyłączenie działa tylko dla dostaw 2-3 dni 😞 

Po takich zabiegach zapomnij o dostawie jutro po powrocie, bo liczyć będzie nadania z 30 dni i polecą Ci wszystkie statystyki, a jak zmienisz przed urlopem wysyłka 7 dni to allegro i tak będzie pokazywać 1 dzień na podstawie wcześniejszych nadać do tego dojdzie Ci blokada środków na 45 dni bo dostawa przekroczy 10 dni 😞 

Jak Cię nie stać to się nie jedzie na urlop 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów

dar-mal
#8 Zapaleniec#

Kwestia stać czy nie stać to napisałem to troszkę w przenośni. Ale nie oszukujmy się. Nie zarabiasz przez 10 dni a zus płacisz za te 10 dni 🙂 

Ale pomijając kwestie finansowe. Jak ustawię 7 dni przed urlopem i wyłączę przewidywany czas dostawy to będzie to działało. Przewidywany czas dostawy przy allegro ustawia przy wysyłce do 3 dni. Druga sprawa to że mam jeszcze wysyłki tego samego dnia do 15:30 i to oznaczenie bierze pod uwagę 95% wysyłek jeśli nadanych jest do deklarowanego czasu.

A czy orientujecie się jak działa trafność i pozycja na listingu po wyłączeniu ofert i ponownym włączeniu ? 

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@dar-mal dałem buźkę 😄

Jak zmienisz na 7 dni to nie wyłączysz przewidywanego czasy !!!  jak dasz 7 dni to zniknie Ci wysyłka tego samego dnia bo to wymaga wysyłki natychmiast lub 1 dzień, zanim odrobisz oznaczenie minie z tydzień dwa bo polecą CI procenty 😞

Co do pozycji są różne zdania, ja robiąc przerwy nie zauważyłem zmian, inni piszą że są, wiec sam się przekonaj ale przerwa była by chyba leprze niż to jak chcesz kombinować, więcej szkód se narobisz 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Wygląda na stresujący urlop, możesz nie wypocząć!

oznacz moderatorów

dar-mal
#8 Zapaleniec#

Nie ma wtym nic stresującego. 

Kwestia zalogowania się na konto 2 razy podczas urlopu i zmiana czasu wysyłki 🙂 Zajmie to 5 minut 🙂 

oznacz moderatorów

RED
#21 Demiurg#

Twój pomysł na urlop dotyczy tylko sprzedaży, a co z reklamacjami, dyskusjami, zapytaniami?

oznacz moderatorów