anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

URLOP/WYDŁUŻENIE CZASU WYSYŁKI

autolux007
#9 Pomysłodawca#

Witam, chciałem zaznaczyć urlop w allegro ale widzę że go nie ma, jest tylko opcja przerwy w sprzedaży.Jaka zaznaczę przerwę w sprzedaży to klienci w tym czasie nie będą mogli nic u mnie kupić a chodzi mi tylko o dwa dni urlopu.Testowałem na jednej aukcji wydłużenie czasu wysyłki(np do 7 dni) ale to nic nie zmienia ponieważ dalej klienci widzą przewidywany czas dostawy 1-dzień(paczki nadajemy bardzo sprawnie i średnia z ostatnich 30 dni jest bdb).Moje pytanie brzmi czy można coś zrobić aby moje oferty były widoczne ale kupujący miał "świadomość" że paczki nie otrzyma w ciagu 24h?

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

sl-aw-ek
#16 Inspirator#

"Testowałem na jednej aukcji wydłużenie czasu wysyłki(np do 7 dni) ale to nic nie zmienia ponieważ dalej klienci widzą przewidywany czas dostawy 1-dzień(paczki nadajemy bardzo sprawnie i średnia z ostatnich 30 dni jest bdb)"
@autolux007 to się odświeży po dłuższym czasie - zwykle cały dzień trzeba czekać. 

oznacz moderatorów

AGLOPRIMA1
#9 Pomysłodawca#

Ustaw dłuższy czas wysyłki, w autoresponderze podaj informację o tym, a i tak się znajdą tacy co "nie zauważyli"

oznacz moderatorów

sl-aw-ek
#16 Inspirator#

@AGLOPRIMA1 nikt nie zauważy z tych co kupią, ale to chyba wiadome. 

oznacz moderatorów