anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Usuń numer telefonu z opisu przedmiotu.

kanonic
#7 Wielbiciel#

Przy próbie dodania produktu poprzez formularz (w tytule aukcji) wyskakuje komunikat:

Usuń numer telefonu z opisu przedmiotu.
 

Oczywiście żadnego numeru tam nie ma. Nie ma również znaczenia czy wpisuje litery, cyfry czy cokolwiek. Przy próbie uzupełnienia pola, po prostu od razu wyskakuje ten komunikat, który uniemożliwia wystawienie oferty.

Próbowałam się wylogować, zalogować ponownie, 2 różne przeglądarki oraz z telefonu.

 

Chwilowy bug? Kto

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@kanonic Czy możesz przesłać mi zdjęcie lub zrzut całego ekranu z tym komunikatem? 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

kanonic
#7 Wielbiciel#

 

Wstawiam screen. Wystawiłam nowe ogłoszenie - przeszło, jednakże zostało skasowane przez allegro. Otrzymałam również maila z ostrzeżeniem: 

"Dzień dobry,

Usunęliśmy Twoją ofertę, ponieważ naruszała nasze zasady. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje.

W opisie oferty nie możesz zamieszczać informacji, które nie odnoszą się do oferowanego produktu.

Usuń z opisu dane kontaktowe, informacje dotyczące przelewu lub też numeru rachunku bankowego."

obraz_2022-11-06_193140155.png

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@kanonic Musimy poczekać, aż moderatorki zatwierdzą obrazek > na razie go nie widać.

oznacz moderatorów

ART_FOTO
#14 Krzewiciel#

@Ziolko39 Niedziela, obsługa forum nie działa, a od sprzedających wymagane jest aktywne działanie 24/7.

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@ART_FOTO Była dyżurna moderatorka, ale już za późno.

oznacz moderatorów

kanonic
#7 Wielbiciel#

I znowu to samo...

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@kanonic prześlij proszę zrzut ekranu z tym komunikatem, na którym widoczny będzie cały ekran wraz z godziną i datą oraz adresem strony.
Widzę, że już go przesłałeś, ale potrzebny jest aktualny zrzut z aktualnym problemem i widoczne pełne okno przeglądarki, abym mogła zgłosić problem do Działu technicznego. 
Rozumiem, że w tym wypadku również próbowałaś skorzystać już z innej przeglądarki i problem dalej występuje?

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów