anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Usunięcie ofert - nieprawidłowe miniaturki..???

MAMY ROZWIĄZANIE!
MosaicShop
#8 Zapaleniec#

Usunięto mi dzisiaj 4 aukcje z powodu naruszenia regulaminu Allegro - "Umieszczone przez Ciebie miniaturki muszą spełniać nasze standardy"

Miniaturki były zwyczajne i przedstawiały oferowany produkt - ????

Nie mogę podać nr aukcji, bo zostały usunięte - chodzi o 4 aukcje elektrycznych hulajnóg i rowerków Manta, konto MosaicShop.

Czy admini mogliby sprawdzić o co kaman..?? ;(

Z góry dzięki!

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5
LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów
MosaicShop
#8 Zapaleniec#

OK już chyba wiem - dodałem logo producenta.. Tyle, że mam kilka aukcji z logo producenta na miniaturce, w których sprzedało się po kilkanaście sztuk i jakoś nie ma problemu.. Musi być też produkt na białym tle - też kilka moich aukcji nie spełnia tego wymogu i nic się nie działo do tej pory.. A te dzisiejsze aukcje zostały usunięte po godzinie.. Hmmm.. ?

oznacz moderatorów
medalik_2009
#17 Koryfeusz#

@MosaicShop bo ktoś je zgłosił. Allegro samo z siebie nie sprawdza aukcji.

Nam doczepili się do 1 (słownie: jednej) aukcji, grożąc jej usunięciem z powodu łamania regulaminu w zakresie zawartości zakładki "O sprzedającym". Zapytaliśmy czy tylko ta 1 aukcja narusza regulamin? Odpowiedź Allegro - tak. Treść zakładki "o sprzedającym" jest ta sama na wszystkich naszych kilkuset ofertach. Kurtyna.

Z tumanami vel. botami z obsługi klienta nie ma co pisać. Oni nie mają bladego pojęcia o czym piszą i jak działa Allegro. Wklejają, to co im skrypt proponuje odnośnie danego tematu.

oznacz moderatorów
MosaicShop
#8 Zapaleniec#

Dzięki za odpowiedź @medalik_2009 - czyli konkurencja.. 😉 Pousuwam te loga na pozostałych, bo dobrze się sprzedają.. Miłego! 😉

oznacz moderatorów
activa-grill
#7 Wielbiciel#

O kilku tygodni próbujemy zgłosić nieprawidłowe aukcje stosujące nieregulaminowe miniaturki, nic się w tej kwestii nie dzieje. Wysyłamy zgłoszenia poprzez "Zgłoś naruszenie zasad" już kilkadziesiąt razy, wysyłaliśmy maila poprzez formularz z wskazanymi nr aukcji.... nic się w temacie nie dzieje. Czujemy się nierówno traktowani, ponieważ nasze aukcje jeśli miały nieprawidłowe miniatury, były przez allegro usuwane maksymalnie w ciągu tygodnia od ich wystawienia. My nie możemy się doprosić, aby sprawdzić nasze zgłoszenia, a sprzedawcy sprzedają, oferując towar z atrakcyjniejszymi miniaturkami...

oznacz moderatorów