anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Usunięcie oferty oraz upomnienie

Ero2U
#1 Nowicjusz#

W dniu wczorajszym i dzisiejszym otrzymałam mailowo info o usunięciu oferty i upomnieniu. Podstawa niby błędna kategoria i że wykrył to system automatyczny. Tak jak jestem wstanie się ewentualnie nawet i zgodzić z błędną kategorią, tak nie z usunięciem, a dodatkowo jeszcze upomnieniem. Moim zdaniem skoro Allegro bazuje na "automatach" to powinno "automatycznie" przenieść ofertę do innej poprawnej zdaniem "automatu" kategorii. Dlaczego tak piszę? Bo wystawiam towaru poprzez integrację konta z Baselinkerem i ilość wystawień z integracji z hurtownią mam taką, ze ręcznie nie jest to do ogarnięcia. Problem z tym, ze wystawiając oferty "hurtowo" widzę nie raz, ze nie do końca moim zdaniem (podkreślam moim) przedmiot jest dopasowany do kategorii. Problem w tym, że każda próba jej zmiany, przy "produktyzacji" Allegro jest skazana na niepowodzenie i podczas wystawiania otrzymuję komunikat iż wpisuję błędną kategorię i "system poprawia" mi na tę "poprawną" - po czym drugi automat po kilku minutach usuwa ofertę... Dla mnie to jest chore. Bo rozumiałabym takie działania, gdybym miała możliwość korekty kategorii... ale przykładowo ja ją koryguję na odpowiednią... klikam wystaw a mi na czerwono, że popraw kategorię z podanym numerem (ni jak mającym się do faktycznego przedmiotu) i koniec zabawy. Po poprawieniu na kategorię żądaną przez allegro oferta jest automatycznie akceptowana i wystawiana. Po kilku minutach...bum.... usunięcie i upomnienie.... Jest opcja by to jakoś zmienić? By tego rodzaju błędy się nie pojawiały, tym bardziej, że generuje je same Allegro przy produktyzacji?

oznacz moderatorów
1 ODPOWIEDŹ 1

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@Ero2U Podejrzewam, że sam produkt jest również w niewłaściwe kategorii, stąd problem z wystawieniem. Najpierw należałoby poprawić kategorię produktu. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów