anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Usunięta oferta ze sprzedaży - proszę o wyjaśnienie

Shadow_Angel
#10 Popularyzator#

Proszę mi wyjaśnić, na jakiej podstawie usunięta została moja oferta.

W szczególności:

  • link do podstrony, na której mogę zakupić produkt z linku, który podałem
  • dlaczego oferta została całkowicie usunięta, bez możliwości skorygowania czy uzupełnienia informacji ?

Wystawiłem ofertę - klawiaturę. Podałem niezbędne informacje, parametry itp.. dodałem link do strony producenta - tak PRODUCENTA, na której jest info, wszelkie info o tym modelu, o tym produkcie. Produkcie w kwestii informacyjnej, nie sprzedażowej.

Link: https://spcgear.com/pl/product/gk540-magna-kailh-brown-rgb/

Gdzie tutaj jest link umożliwiający bezpośredni zakup z tej strony, tj "spcgear.com" ?

Proszę o wyjaśnienie, bo nie rozumiem dlaczego moja oferta została usunięta.

Chyba sobie sam zrobię takie "allegro" ale bardziej "wesołe", żeby ludzie mieli swobodę sprzedaży.

Załączam zrzuty ekranu.

firefox_2024-10-05_18-02-02.pngfirefox_2024-10-05_18-02-16.pngfirefox_2024-10-05_18-02-30.pngfirefox_2024-10-05_18-04-13.png

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

MiMary
Moderatorka
Moderatorka

Cześć, @Shadow_Angel. Źródłem naruszeń jest możliwość przekierowania na inne strony sprzedażowe, których logotypy znajdziesz pod ''Sprawdź ofertę w:'' - umieszczanie linków, zawierających takie przekierowania, jest niedozwolone.

   Marysia
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@Shadow_Angel Niestety, ale na podanej przez ciebie w linku stronie masz możliwość przekierowania na inne strony sprzedające tą klawiaturę

Zrzut ekranu 2024-10-05 223036.jpg

 

oznacz moderatorów