anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Utwórz nowy produkt dla Onefulfilment

Haofeng-PL
#8 Zapaleniec

Witam, kiedy próbuję opublikować nowy produkt, system wyświetla następujący komunikat: (W ramach One Fulfillment można publikować wyłącznie produkty wymienione w katalogu Allegro. Jeśli nie opublikujesz tego produktu, szczegóły dotyczące Twojej pozycji pozostaną zapisane jako wersja robocza. Po zmodyfikowaniu parametrów produktu możesz opublikować inne pozycje z katalogu). Jak mam postępować, jeśli nie chcę publikować żadnych produktów z katalogu?

Innymi słowy, jak mogę bezpośrednio utworzyć nową pozycję produktu w One Fulfillment dla pozycji, która jeszcze nie istnieje?

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

Haofeng-PL
#8 Zapaleniec

ID 18144053075

oznacz moderatorów

Syrena_zT
Moderatorka Allegro Gadane
Moderatorka Allegro Gadane

@Haofeng-PL w one fulfillment nie opublikujesz oferty, jeżeli nie połączysz jej z katalogiem. Jeżeli nie ma takiego produktu w katalogu musisz go utworzyć. 
Wyjaśniając komunikat - jeżeli produkt się nie utworzy, to oferta zostanie zapisana jako wersja robocza. Utworzenie produktu tu jest opisane jako jego opublikowanie. Po prostu utwórz nowy produkt tak jak to robisz standardowo

   Alicja
   Moderatorka
oznacz moderatorów