anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

W jaki sposób można skontaktować się z Allegro?

nezi68
#7 Wielbiciel#

W jaki sposób można skontaktować się z Allegro? Czy jest jakiś link, adres? Dziękuję

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

terazauto
#13 Ambasador#

Na dole po środku jest POMOC. Tam wybierz czy Sprzed, czy Kup, a potem brnij dalej. Po kilku oznaczeniach check-boxów trafisz na - skontaktuj się  znami. tam umawiasz telefon, mail, lub chat. Wybierz chat 0 jeśli dostępny. Jest szybki i naprawdę pomaga. Cheers.

oznacz moderatorów

nezi68
#7 Wielbiciel#

Dziękuję bardzo

oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@nezi68  a dokładnie tutaj

https://allegro.pl/pomoc/kontakt

_____________
Kama
oznacz moderatorów

nezi68
#7 Wielbiciel#

Dziękuję bardzo 😊

oznacz moderatorów

Client:39905007
#7 Wielbiciel#

moj adres acibor74@gmail.com   

klieny no.39905077

jestem mowy na alegro

Przy rejstracji blednie wpisalem nazwisko kuzynki.

Chcem wstawic moje nazwisko i nie moge?

Czy mam wykasowac cale konto i jeszcze raz sie zarejstrowac  ?

Jezeli musze wykasowac konto alegro to prosze powiedziec gdzie jest ta opcja

andrzej ciborowski

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Client:39905007 Nazwiska nie zmienisz, chyba że ślub i uległo zmianie, podeślij akt 🙂

Załóż ponownie poprawnie na swoje dane i nikomu nie udostępniaj bo zablokują 🙂

Nie wykasujesz możesz rozwiązać umowę z serwisem:

Aby rozwiązać umowę z serwisem, najpierw wyślij formularz. Wysłanie formularza jest równoznaczne z wypowiedzeniem umowy zawartej z serwisem podczas rejestracji konta.

Okres wypowiedzenia potrwa 60 dni. W jego trakcie nie będziesz mógł korzystać z większości funkcji Allegro, m.in. kupować oraz wystawiać przedmiotów. Usuniemy też Twoje wystawione oferty. Przez 60 dni będziesz mógł zalogować się na swoje konto oraz dokończyć rozpoczęte zakupy, licytacje i Dyskusje. Po tym czasie utracisz tę możliwość i dojdzie do rozwiązania umowy z Allegro.

Przed wypowiedzeniem umowy:

  • Jeśli korzystasz z Abonamentów dla Sprzedających, wyłącz tę usługę w zakładce Abonamenty.
  • Jeśli masz otwarty rachunek fakturowy, ureguluj saldo na koncie Allegro i zamknij go w zakładce Faktury lub skorzystaj z przycisku [skontaktuj się z nami] pod tym artykułem.
  • Wypłać środki z Allegro Finanse (usługi PayU lub Przelewy24).
  • Opłać ewentualne zaległości wobec Allegro.
________
Κώστας
oznacz moderatorów