anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

W zakładce zamówienia każde zamówienie ma znaczek FV

MAMY ROZWIĄZANIE!
Dampol24_pl
#10 Popularyzator#

Witam

Każde zamówienie w zakołace zamówienia dostało znaczek fv chociaż klient jej nie wybrał pojawił się taki problem u kogoś

oznacz moderatorów
41 ODPOWIEDZI 41
Super-Price_IMP
#9 Pomysłodawca#

Witam, potwierdzam mam ten sam problem mimo, że klienci w formularzu nie wybrali FV.

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Dampol24_pl @Super-Price_IMP Możecie przesłać zrzut ekranu, na którym ta nieprawidłowość będzie widoczna? 

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
Dampol24_pl
#10 Popularyzator#

111.jpgKażde zamówienie ma znaczek FV

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Client:44052296 @Dampol24_pl @_Likos_ @Auto_Partner_SA @HubertusAgro Konsultuję tę sprawę. Gdy będę mieć więcej informacji, odezwę się tutaj ponownie.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
Dampol24_pl
#10 Popularyzator#

zostało naprawione dziękuje

oznacz moderatorów
_Likos_
#20 Guru#

@nat_not Myśle że to nie jest nieprawidłowośc lecz możliwość elektronicznego dołączenia dowodu zakupu

PO otwarciu nie ma danych do FV które tam powinny sie znajdować a które kupujący wypełnia jeśli chce FV. W zamian za to jest opcja : Prześlij dowód zakupu , albo druga opcja: dowód zakupu został wysłany poza allegro

No i fajnie

Tylko że to nie powinno być oznaczone jako FV bo wprowadza w błąd no i oczywiście trudno jest robic zdjęcia/skany paragonów fiskalnych zabiera to dużo czasu.

Prościej je po prostu włożyć do przesyłki.

Tak że ja osobiście dziekuje , nie skorzystam 🙂

oznacz moderatorów
deymon_pl
#10 Popularyzator#

Chyba większość ma ten problem bo ja też 😞

oznacz moderatorów
Client:44052296
#21 Demiurg#

Można dołaczyć dowód zakupu 😀 kolejne ułatwienie allegro

oznacz moderatorów
Dampol24_pl
#10 Popularyzator#

Dowód zakupu można było do tej pory dołączyć jak klient wybrał opcje FV a w tej chwili wszystkie zamówienia się tak świecą i trzeba sprawdzać czy jest faktyczna FV czy wystarczy wydrukować paragon

oznacz moderatorów
Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

Ikona FV pojawiła się nawet przy starych zamówieniach już dawno zrealizowanych.

_____________
Kama
oznacz moderatorów
BlackStorkPC
#9 Pomysłodawca#

Gratuluje pomysłu umieszczenia ikony z napisem FV przy każdym zamówienie jako odnośnik do dowodu zakupu teraz na pewno jasno i czytelnie będzie widać komu trzeba wystawić fakturę a komu paragon. Naprawdę kto to wymyślił?

oznacz moderatorów
chmielna12
#11 Animator#

Mam dokładnie ten sam problem - wchodzę zrobić wysyłkę a tu sypnęło fakturami. Klikam a nigdzie nie ma podanych danych do wystawienia FVAT. Mam nadzieję, że szybko usuną bo to jest kompletnie bez sensu.

oznacz moderatorów
Twojczysty_dom
#11 Animator#

U mnie to samo. Nie wiem komu wystawić fakturę a komu paragon. Szkoda tylko czasu bo trzeba wejść w każdą aukcje i sprawdzać kto o FV prosi. Paranoja

oznacz moderatorów
sklepRTVSAT
#12 Orędownik#

Chodzi o to aby sprzedawca miał jeszcze więcej klikania i sprawdzał do którego zamówienia klient wybrał fakturę, a do którego nie. To takie nowoczesne allegro! 

oznacz moderatorów
lottoys
#11 Animator#

To jest nienormalne, jak teraz rozpoznać kto chce fakturę 

oznacz moderatorów
sklepRTVSAT
#12 Orędownik#

Zgadza się, ale allegro na siłę uszczęśliwia sprzedawcę i to na każdym kroku. 

oznacz moderatorów
BlackStorkPC
#9 Pomysłodawca#

 Najgorsze jest to że pewnie to zmienią i zamiast ikony FV z przypadku paragonu będzie jakaś ikona paragonu ( zapewne zmiana ma zmobilizować sprzedających do wrzucania paragonów na allegro co nawet w przypadku faktur niewiele osób robi)  sprawi to że będzie większy bałagan i czytelność konieczności wystawienia faktury ostatecznie spadnie...

oznacz moderatorów
zaproszenia-C13
#8 Zapaleniec#

Przy każdej sprzedaży wyskakuje mi faktura, choć nie ma danych do faktury. Kiedy to naprawicie ?

oznacz moderatorów
lottoys
#11 Animator#

Przed chwilą wskoczyło mi we wszystkich sprzedanych oznaczenie że klient chce fakturę a pola te są puste, zawsze po kliknięciu były dane do faktury a teraz są puste pola.

Wygląda to tak jakby każdy chciał fakturę, jak teraz rozpoznać kto chce naprawdę skoro przy każdym jest ten znaczek @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów