anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

W zakładce zamówienia każde zamówienie ma znaczek FV

MAMY ROZWIĄZANIE!
Dampol24_pl
#10 Popularyzator#

Witam

Każde zamówienie w zakołace zamówienia dostało znaczek fv chociaż klient jej nie wybrał pojawił się taki problem u kogoś

oznacz moderatorów
41 ODPOWIEDZI 41
wdowki
#10 Popularyzator#

Masz rację - jakaś pomyłka. Teraz za każdym razem muszę sprawdzać czy faktycznie klient chce fakturę. Same paragony dodajemy do przesyłki zawsze. 

 

oznacz moderatorów
larsson
#9 Pomysłodawca#

patologia kolejna, kolejne niepotrzebne zmiany, kolejne wynagrodzenia dla informatykow....

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

Przegięcie na maxa, utrudnia to pracę i pakowanie, już nie wspomnę o ciągłych mailach o zmianach, nie możecie raz na pół roku @_HolaOla_ tego zrobić ? chyba że to specjalnie co przeoczyć podwyżki i nie podnosić cen 😞  Ogarnijcie się bo już większość sprzedawców sprzedaje drożej na allegro niż w swoich sklepach 😞  wczoraj zaoszczędziłem 40 zł na takich zakupach !!! a Wam ucieka kasa 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów
Agent051
#16 Inspirator#

@kostas11 Naprawdę martwisz się tym, że Allegro kasa ucieka? Ja się tym nie martwię, na biednego nie trafiło 😁

oznacz moderatorów
babylux
#8 Zapaleniec#

To jest tak jak za "ulepszanie" bierze się ktoś kto nigdy nie sprzedawał ale za to wie najlepiej....

oznacz moderatorów
NiezwyklyZakatek
#9 Pomysłodawca#

Czyli nie tylko ja tak mam... zawału prawie dostałam bo F wyświetla się też przy zrealizowanych zamówieniach .

oznacz moderatorów
Nast1
#9 Pomysłodawca#

Kontaktowałem się w tej sprawie właśnie z  obsługą allegro twierdza ze to błąd techniczny.

oznacz moderatorów
Zuzia_i_Czarek
#8 Zapaleniec#

U mnie to samo. Prosze o zmiane tak jak było wczesniej a nie z **piiip** coś mieszacie.

oznacz moderatorów
lottoys
#11 Animator#

Ogólnie pomysł dodania faktury dla klienta jest niczego sobie, ale oznaczcie ikony w których ktoś chce fakturę np na CZERWONO, inaczej cała praca staje się coraz bardziej zniechęcająca przy tych nowościach

oznacz moderatorów
medalik_2009
#17 Koryfeusz#

Podejrzewam, że chcieli "ułatwić" temat dodawania faktury do zamówień wyciągając ten przycisk na wierzch. Wyszło jak zawsze, czyli burdello. 😛

Dodatkowo taka ciekawostka, jeśli wysyłacie faktury klientom, którzy nie prosili o FV, to nie mają oni aktywnego w zamówieniu przycisku "pobierz fakturę". My przy wysyłce części zamówień w dropie, wystawiamy faktury i dołączamy do zamówień Allegro. Dzisiaj klient podesłał nam zrzut ekranu zamówienia już po dodaniu przez nas faktury VAT. Nie ma jej jak pobrać.

Tu za chwilę nic nie będzie działać, a moderacja będzie jak małpki wklejać kolejne pochwalne peany na rzecz "ulepszeń" interfejsu.

oznacz moderatorów
iBork
#9 Pomysłodawca#

Nie ma co panikować.

Jest to chwilowe, ponieważ za jakiś czas czas będzie dodany symbol paragonu tam gdzie paragon i symbol FV tam gdzie FV.

Pracują nad grafiką paragonu chyba

oznacz moderatorów
HubertusAgro
#8 Zapaleniec#

Także mam ten sam problem, zamiast to rozwiązać jakąś inną ikoną typu nwm PA albo umieścić to gdzieś w zakładkach to zrobili wszystko na jedno kopyto żeby tylko się sprzedający mógł więcej namęczyć

oznacz moderatorów
Auto_Partner_SA
#11 Animator#

mamy to samo, zgłoszone na czacie - mają zweryfikować.

o ułatwieniach jak powyżej nie widzieliśmy w aktualnościach żadnego info

oznacz moderatorów
upwards
#10 Popularyzator#

Może to rozwiązanie tymczasowe, ale z tego co widzę to kliknięcie w filtr "klient prosi o fakturę VAT" działa jeszcze poprawnie i wskazuje tylko te zamówienia, do których klient chce faktycznie fakturę. Co nie zmienia faktu, że znaczek FV przy każdym zamówieniu jest bardzo mylący. 

oznacz moderatorów
prezento-grzes
#11 Animator#

Witam ,mam to samo i jest to irytujące bardzo mylące. Musze sprawdzać w szczegółach czy chce FV Pozdrawiam  

oznacz moderatorów
Dampol24_pl
#10 Popularyzator#

Naprawiono dzięki

oznacz moderatorów
Client:44052296
#21 Demiurg#

Lepiej jak te wysyłanie dokumentu zostanie w przycisku AKCJA

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

Usunęliśmy ikonę. Dziękuję za Wasze zgłoszenia i zaangażowanie. 

Przepraszamy za utrudnienie, które powstało w wyniku tego wdrożenia. 

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
medalik_2009
#17 Koryfeusz#

@nat_not a kiedy zostanie naprawiona możliwość pobrania faktury przez Kupującego w zamówieniu? Obecnie Kupujący, który otrzyma tak FV, a nie prosił o nią, nie ma przycisku "pobierz fakturę".

oznacz moderatorów
KFMET
#9 Pomysłodawca#

A dzisiaj jest to samo, raz ikona FV jest a raz jej niema

oznacz moderatorów