anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Weekendowe Nadania - InPost - czy jest jakaś dodatkowa opłata?

golonn
#8 Zapaleniec#

Czy korzystając ze strony weekendowenadania.inpost.pl i logując się przez manager paczek i zamawiając kuriera na sobotę wiąże się to z jakąś dodatkową opłatą? Nie chodzi mi o opłatę za odbiór kuriera poniżej 5 paczek (bo wysyłam więcej) tylko czy jest jakaś dopłata za odbiór paczek przez kuriera w sobotę korzystając ze strony weekendowenadania.inpost.pl?

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

pinsplash
#21 Demiurg#

@golonn Nie, natomiast nie ma to sensu bo i tak nie działa. @InPost wypuścił balonik, po czym zobaczył że nie daje rady...

https://spolecznosc.allegro.pl/t5/smart-dla-sprzedawc%C3%B3w/inpost-weekendowe-nadania-czy-wam-odebr...

 

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

golonn
#8 Zapaleniec#

@pinsplash dzis był u mnie kurier po paczki i się pytał czy jutro się widzimy to może nie jest aż tak złe 😄

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@golonn to zależy od rejonu i kuriera, u mnie też jak bym potrzebował by podjechał 🙂 Jest za darmo taki podjazd !

________
Κώστας
oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@golonn może masz jednego z tych pracowników Inpostu który naprawdę pracuje 🤔??

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

golonn
#8 Zapaleniec#

@pinsplash Nie wiem, znam go dopiero od dziś 😄

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@pinsplash tak są podwykonawcy którzy zatrudniają kurierów na pensji i oni mają wywalone czy zabiorą czy nie ( auto pełen czy nie zdąży zlewka kasa ta sama ) a podwykonawca jak jeździ ma kasę od ilości paczek i mu zależy na paczkach więc jak osobiście jeździ wszystko wchodzi i podjedzie w sobotę bo kasa 😉

________
Κώστας
oznacz moderatorów

golonn
#8 Zapaleniec#

@pinsplash @kostas11 kurier, był, zabrał i pojechał, więc osobiście jestem zadowolony zarówno z usługi jak i kuriera, i nie pobrało dodatkowej opłaty 🙂

oznacz moderatorów