anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Weryfikacja Allegro Finanse PayU

MAMY ROZWIĄZANIE!
Client:44187863
#7 Wielbiciel#

Tak więc weryfikacje Allegro finanse robiłem w niedzielę i wpłaciłem im pieniądze przez PayU. Weryfikacje robiłem żeby wypłacić kasę z konta bo sprzedałem coś na Allegro Lokalnie. Nie rozumiem dlaczego nadal jest w trakcie weryfikowania wszystko skoro patrzyłem że w moim banku wpłata przeszła.

oznacz moderatorów
238 ODPOWIEDZI 238
mirek_wie
#7 Wielbiciel#

Witam

 

proszę o pomoc - odrzuca mi przelewy weryfikacyjne, bo coś nie pasuje, ale ja nie wiem co

oznacz moderatorów
mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@mirek_wie, w tym przypadku wystąpił problem z zaczytywaniem się danych. Najlepiej, abyś skontaktował się z nami przez ten formularz. Do wiadomości dołącz potwierdzenie przelewu weryfikacyjnego. Sprawdzimy to. 🙂

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów
mirek_wie
#7 Wielbiciel#

Teraz wypłaty przelewy24 są ok, ale to niewiele zmieniko. Nadal wypłaty nie są aktywne. Mamy na koncie status w trakcie weryfikacji PayU i nieaktywne wypłaty. Proszę o pomoc. Przelewy weryfikujące PayU zostały zwrócone i chyba odrzucone jako weryfikacja.

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@mirek_wie Tak, weryfikacja PayU została odrzucona ze względu na różniące się dane na koncie Allegro i koncie bankowym. Na koncie Allegro wprowadzone przez Ciebie imię to "MIROSŁAW", z kolei z przelewu wynika, że powinno być to "MIROSŁAWUL". Popraw dane na koncie i zleć przelew ponownie. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
mirek_wie
#7 Wielbiciel#

Mam na imię Mirosław. Według mnie to systemy informatyczne dostosowują się do stanu faktycznego, a nie stan faktyczny ma się dostosowywać systemu informatycznego. Z tego konta bankowego korzystam od ponad 20 lat, z Allegro trochę, ale niewiele krócej. Wiem jakie są dane w banku. Nie wiem co przekazuję bank lub system informatyczny tego lub innego pośrednika finansowego. Wspomnę jeszcze raz mam na imię Mirosław, a nie Mirosławul.

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@mirek_wie Być może podczas zlecania przelewu pojawiła się literówka. Zleć przelew ponownie: https://allegro.pl/myaccount/newpayments_payout.php?source=system i zwróć uwagę na wprowadzone dane. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
miata1199
#2 Obserwator#

Dzień dobry, chcę wypłacić środki na konto zen poprzez przelew bankowy, spróbowałem zrobić weryfikację Payu swojego konta zen, czy moja weryfikacja jest w trakcie, czy zostanie odrzucona?

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@miata1199 Cześć! Prześlij nam potwierdzenie przelewu weryfikacyjnego przez ten formularz. 🙂

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
miata1199
#2 Obserwator#

Przesłałem

oznacz moderatorów
AGONLINE
#8 Zapaleniec#

A czy jest pani w stanie sprawdzić moja weryfikację.

 Chodzi zarówno o PayU i przelewy24.znienilem konto i dokonałem przelewów weryfikacyjnych.dxiekuje

 

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@AGONLINE Wygląda na to, że wszystko jest okej. Poprawnie zleciłaś przelewy do operatora PayU i P24. 🙂 Poczekaj proszę na weryfikację danych (do 5 dni roboczych) 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
AGONLINE
#8 Zapaleniec#

A czy przelewy PayU nie da weryfikowane szybciej ?

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@AGONLINE Tak, PayU do 3 dni, P24 do 5 dni roboczych 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
AGONLINE
#8 Zapaleniec#

Czyli czekam.

Dziękuję za informację 

 

oznacz moderatorów
mirek_wie
#7 Wielbiciel#

Ponownie i poprawnie zleciłem przelew payU i kolejny raz otrzymałem informację e-mail o odrzuceniu weryfikacji.

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@mirek_wie wyjaśniam to z operatorem, dam znać, gdy tylko otrzymam odpowiedź. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
t_chlopek
#8 Zapaleniec#

Cześć mam podobny problem przelew weryfikacyjny wysłany jakieś 3dni temu dziś otrzymałem zwrot od PAYU a konto dalej niezweryfikowane. Proszę o sprawdzenie.

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@t_chlopek Cześć. 🙂 Na Allegro mamy dwóch operatorów: PayU i P24. Twoje środki do wypłaty znajdują się u operatora PayU.

Widzę, że przelew weryfikacyjny zleciłeś do operatora P24, nie do operatora PayU. Ponów proszę przelew do PayU z tej zakładki: https://allegro.pl/moje-allegro/sprzedaz/srodki-i-historia-operacji#!/ 

Dodatkowo — Twój przelew do Przelewy24 został zlecony z konta innej osoby (dane na koncie Allegro i koncie bankowym się nie zgadzają). Żeby weryfikacja przeszła pomyślnie, wszystkie dane muszą się zgadzać. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
t_chlopek
#8 Zapaleniec#

jestem pewny ze przelew poszedł do PAYU co potwierdza poniższy obraz? Czy w tym przypadku muszę jeszcze raz to samo? 

A0EE01D1-D5E5-46D2-9ABD-BA1C003B9E29.png

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@t_chlopek Jeśli dane na koncie Allegro i koncie bankowym są takie same, to prześlij nam proszę potwierdzenie tego przelewu przez formularz

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów