anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

weryfikacja konta bankowego

PracowniaMondi
#8 Zapaleniec#

witam 

proszę o sprawdzenie czy w obecnej chwili nie musze znowu robić kolejnego przelewu w celu weryfikacji konta bankowego i cierpliwie czekać ? 

niby jest informacja że w trakcie weryfikacji są : wpłaty PayU i przelewy 24 

 

ale pod spodem jest napisane ze

Wykryliśmy wcześniejszą próbę potwierdzenia konta do wypłat

Jeżeli masz wątpliwości, czy przelew weryfikacyjny został wysłany poprawnie, możesz wykonać go ponownie.

 

konto bankowe będzie to samo , po prostu chciałem w nazwie firmy usunąć apostrof bo jak zamawiałem kuriera DPD pobranie przez wysyłam z allegro domyślnie pobierało nazwę i system nie chciał puszczać kwitów kurierskich i za każdym razem krzyczał ze niedozwolony znak , niestety okazało się ze nazwa musi być taka sama jak w wpisie i teraz musze znowu przechodzić proces weryfikacji 

 

z góry dziękuje za odpowiedź 

 

 

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@PracowniaMondi, zweryfikuję to i wrócę do Ciebie z informacją zwrotną. 🙂 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@PracowniaMondi, otrzymałam informację, że Twój pierwszy przelew dotarł, natomiast operator poprosił o zmianę nazwy na pełną. Ta czynność to zmiana danych, a po każdej takiej zmianie wymagany jest nowy przelew.

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

PracowniaMondi
#8 Zapaleniec#

Bardzo dziekuje Pani za odpowiedź , czyli teraz kliknąć w ponów przelew online i jeszcze raz zrobic przelew tak ? aby weryfikacja była w pełni zakonczona ? 

 

Bez tytułu.jpg

oznacz moderatorów

PracowniaMondi
#8 Zapaleniec#

@mr_oma , na chwilę obecną mam taką informację jak w załączniku, wypłata środków jest w dalszym ciągu zablokowana ale jest już zielony odznacznik . Rozumiem że czekamy teraz na aktualizację przez Państwa danych nazwy firmy i akceptację dowodu osobistego który także został wyslany.

Bardzo będę Pani wdzięczna jeśli do końca tego tygodnia sprawa zostanie załatwiona,

Dziekuje

Screenshot_2022-09-21-07-52-02-505_com.android.chrome.jpg

oznacz moderatorów

PracowniaMondi
#8 Zapaleniec#

juz wszystko dziala , temat zamkniety

@mr_oma  dziekuje za wsparcie

oznacz moderatorów