anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Weryfikacja konta do wypłat

gburkovsky
#7 Wielbiciel#

Heja,

sprzedałem coś niecoś na Allegro i chcę wypłacić kasę. Okazało się, że w danych do wypłat jest jeszcze poprzednie konto bankowe więc musiałem numer zmienić, wykonałem przelew weryfikacyjny (potwierdzenie konta do 3 dni, od czwartku minęło troszkę więcej) i do dziś czekam a Allegro jak moją kasę trzyma, tak trzyma 😛 Jest opcja, żeby ktoś mógł mnie zweryfikować ? Dodam, że ta kwota 1,01 służąca do weryfikacji wróciła już w piątek na moje konto, a do dnia dzisiejszego nikt nie chce jakichś dodatkowych danych. 

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

LEW433
#21 Demiurg#

@gburkovsky Po zamianie nr konta do wyplat jest nakładana 1 dniowa blokada bezpieczeństwa.

oznacz moderatorów

gburkovsky
#7 Wielbiciel#

Właśnie po zamianie nr konta prosiło o przelew weryfikacyjny z nowego konta w celu potwierdzenia danych (czas oczekiwania na weryfikacje 3 dni), dokładnie tak samo jak w przypadku gdybym po prostu normalnie dodawał nowy numer konta do wypłat. 3 dni już minęły, o dniach roboczych akurat mowy tam brak. 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@gburkovsky, widzę, że zleciłeś już wypłatę. 🙂 Z kolei 19 maja rozpocząłeś weryfikację u drugiego operatora Przelewy24 - zazwyczaj trwa ona do 5 dni roboczych.

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów