anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Weryfikacja konta do wypłat

ipsoltys
#7 Wielbiciel#

Mam problem z aktywacją wypłat w swoim koncie. Ostatnio sprzedałem przedmiot na allegro lokalnie i nie mogę aktywować wypłat. Niecałe 2 tygodnie temu przelałem 1zł na aktywację, zrobiłem skan dowodu i cały czas na allegro finanse był opis, że allegro czeka na mój przelew i wszystko jest w trakcie realizacji. Wczoraj na maila dostałem powiadomienie, że moja aktywacja została odrzucona. Dodam jeszcze, że za prowizje zapłaciłem z innego konta i dopiero później wpisałem w ustawienia docelowe konto do wypłat (inne) i wykonywałem z niego przelew aktywacyjny (1zł), czy to może być problemem?

oznacz moderatorów
18 ODPOWIEDZI 18

xyz96
#21 Demiurg#

Jeśli płacisz za usługi Allegro to nieważne z jakiego konta, wszystko zostanie przyjęte i zaakceptowane. Przy aktywacji konta do wypłat dane właściciela konta Allegro muszą być zgodne z danymi właściciela rachunku bankowego. Jeśli różnią się czymkolwiek, aktywacja nie dojdzie do skutku. Sprawdź to i dokonaj aktywacji ponownie.

oznacz moderatorów

danusia_wb
#7 Wielbiciel#

witam, mam identyczny problem, rowniez czekam 2 tydzien na weryfikacje pomimo przelania 1zl dwukrotnie oraz wysylania moich danych...

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Dane konta Allegro i konta bankowego są takie same? Są w Allegro Finanse pieniądze do wypłaty? Zawsze lepiej robić weryfikację wtedy, gdy nie ma nic do wypłaty - moim zdaniem w takim przypadku weryfikacja przebiega znacznie szybciej, choć zdaniem Allegro obecność środków nie ma wpływu na czas weryfikacji.

oznacz moderatorów

cloudcloud
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@ipsoltys @danusia_wb zgłoście się tutaj.

   Klaudia
   Były Moderator
oznacz moderatorów

yogizwa
#7 Wielbiciel#
Informujemy, że zgodnie z interpretacją ustawy z dnia 1 marca 2018 r. o przeciwdziałaniu praniu pieniędzy oraz finansowaniu terroryzmu, serwis Allegro jest zobowiązany do zapobiegania występowaniu zjawiska prania pieniędzy i finansowania terroryzmu będącego skutkiem świadczenia usług dla osób fizycznych lub innych podmiotów posiadających zdolność do czynności prawnych.
W związku z powyższym serwis Allegro został zobligowany do regularnego weryfikowania tożsamości swoich użytkowników. Wszystkie konta zweryfikowane przed 1 czerwca 2020 muszą przejść ponowną weryfikację.
Możesz aktywować konto, korzystając z wpłaty online i przelewając na nasz rachunek najmniejszą możliwą kwotę - 1,01 zł. Aktywacja służy wyłącznie potwierdzeniu poprawności danych rejestracyjnych. Po aktywacji wpłaconą kwotę zwrócimy w całości na rachunek, z którego została przesłana. Środki odeślemy w ciągu 3 dni roboczych po aktywacji.
Proces aktywacji możesz przejść klikając w poniższy link:


To jest wasz mail? przyszedł z domeny allegro5.pl ....
oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@yogizwa Nie, ta wiadomość na pewno nie pochodzi od nas. Prześlij ją proszę za pomocą funkcji "przekaż dalej" na adres phishing@allegro.pl

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

yogizwa
#7 Wielbiciel#

ok 🙂

oznacz moderatorów

blackman_666
#7 Wielbiciel#

Mysle, ze jest blad w mailu.

Nie powinien byc taki? phishing@allegro.pl

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@blackman_666 Masz rację, wkradła się mała literówka. Dziękuję i przepraszam 😉 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

yogizwa
#7 Wielbiciel#

wyslane na phishing@allegro.pl

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@yogizwa "To jest wasz mail? przyszedł z domeny allegro5.pl ...." - a jak myślisz?😏

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

Roni_Dj
#1 Nowicjusz#

No tak namieszali ze srodkow wypłacić nie mogę , ani się zweryfikować odrzuca mnie 

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Roni_Dj Twoje konto zostało zablokowane - wysłaliśmy Ci wiadomość mejlową w tej sprawie. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

MikoMikoPL
#2 Obserwator#

Pani moderator czy również mogę liczyć na pomoc w tej kwestii ? próbuje wypłacić środki z allegro, ale moje konto nie jest zweryfikowane. wysyłałem kilkukrotnie tradycyjne przelewy ze skopiowanymi danymi bezpośrednio z polecenia przelewu które trzeba wykonać do PayU. Nie wiem co robić. Również czekam ponad 2 tygodnie.

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@MikoMikoPL Cześć. 🙂 Już wyjaśniam — na Allegro mamy dwóch Operatorów: PayU i Przelewy24. Zleciłeś przelew weryfikacyjny kilkukrotnie do operatora Przelewy24, ale środki do wypłaty na Twoim koncie Allegro Finanse są u operatora PayU. Zleć zatem przelew weryfikacyjny do PayU i aktywuj wypłaty:  https://allegro.pl/moje-allegro/sprzedaz/ustawienia-wyplat 🙂 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

MikoMikoPL
#2 Obserwator#

Wykonywałem ten przelew już kilkukrotnie, weryfikacja nadal nie nastąpiła. Dziś zrobiłem to ponownie.

oznacz moderatorów

romana123
#2 Obserwator#

Pani Moderator, 
również mam problem. Muszę aktywować konto do wypłat, ale w momencie, w którym klikam AKTYWUJ KONTO na stronie wyskakuje błąd ,,UPS, coś poszło nie tak..." i strona się nie ładuje. Od kilku dni próbuję to zrobić i się nie da. Co zrobić?

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@romana123 Czy problem występuje niezależnie od tego z jakiej przegladarki korzystasz?

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów