anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Weryfikacja konta firmowego i wypłat

AiRbricks-Klocki
#7 Wielbiciel#

@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

Dzień dobry, proszę o informacje.
Założyłem konto firmowe 2 czerwca, konto powiązałem z już istniejącym (działającym, w pełni aktywnym), miało to przyspieszyć weryfikacje. Przelew weryfikacyjny i dokumenty przesłane w ten sam dzień - 2 czerwca.
Od tamtej pory nic się nie dzieje, weryfikacja utknęła na 40%. Minęło więcej niż 5 dni roboczych.
Proszę o sprawdzenie tematu, jeśli czegoś brakuje to szybko uzupełnię.
Konto

AiRbricks-Klocki

AiRbricksPL-Pro

 

Pozdrawiam

Rafał

oznacz moderatorów
15 ODPOWIEDZI 15

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@AiRbricks-Klocki Cześć, skontaktuję się z Zespołem weryfikującym i dopytam o Twoje konto 🙂 Wrócę do Ciebie z odpowiedzią 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

bestcoins
#9 Pomysłodawca#

Hej mam podobny problem konto firmowe mam od ok 2 lat zmieniłem nr konta do wypłat 3.06 i nic. Przelew weryfikacyjny zrobiony i dostałem już zwrotny ani payu ani przelewy24 nieaktywne.  Już we wtorek posyłałem potwierdzenie przelewu i nic nie wiem dalej bo sprawa utknęła gdzieś tam u operatora nie wiadomo którego. @ko_alka 

oznacz moderatorów

bestcoins
#9 Pomysłodawca#

Teoretycznie dostałem odpowiedź że teraz jest jakiś nowy sposób weryfikacji i że kiedyś było 1-3 dni. To znaczy że teraz jest gorszy? I wydłużyli Czas zamiast przyspieszać?. Niestety mnie to nie uspokaja. 

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@bestcoins Cześć, przykro mi, że tyle czekasz. 😞 Poproszę Operatorów o przyspieszenie weryfikacji Twojego konta do wypłat. Na ten moment mogę Cię jedynie prosić o jeszcze chwilę cierpliwości. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

bestcoins
#9 Pomysłodawca#

Dziękuję. @ko_alka 

Bo ciężko się tak funkcjonuje. Zawsze było tak że chociaż payu aktywne bylo szybko a tamto drugie po jakimś czasie

oznacz moderatorów

bestcoins
#9 Pomysłodawca#

Witam @ko_alka  czy coś wiadomo w mojej sprawie bo już mam środki od 10 dni na allegro zamrozone a nie mogę z nich korzystać. Czy możesz sprawdzić @ko_alka  czy może oni coś w tym dziale płatności potrzebują do weryfikacji jeszcze albo coś.? Z piec dni temu podsyłałem w wiadomości jednej Pani z allegro dowód wpłaty weryfikacyjnego i mieli coś odpisać ale nic się dalej nie dzieje. Będę zmuszony przez to innymi kanałami sprzedawać bo nie wiem ile to może potrwać jeszcze a ja sprzedaje a nic tak naprawdę nie wpływa mi na konto od 10 dni oprocz salda na payu z którym nic Robić nie mogę.  Dzięki za odpowiedź pozdrawiam  @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  do tego mam taki komunikat a sprzedaż mam aktywna od prawie 2 lat co on oznacza ?

Screenshot_20220613-030701_Chrome.jpg

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@bestcoins, weryfikuję tę sprawę. Proszę Cię o cierpliwość.

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@bestcoins, otrzymałam informację, że przelew został automatycznie odrzucony, ponieważ nie udało się pobrać danych do weryfikacji rachunku. Być może przelew został błędnie wykonany lub też czas pomiędzy wykonaniem przelewu, a utworzeniem konta był zbyt długi. Teraz jedyną możliwością jest ponowienie przelewu. 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

bestcoins
#9 Pomysłodawca#

5 dni temu jedna Pani z allegro wysylala im moje  potwierdzenie przelewu i nic nie odpisali robiłem ten przelew online i teraz ponownie wyślę. Tylko czemu jest odrzucany jak nawet dostałem zwrotny przelew?   Ten numer rachunku mam na innym moim  koncie  firmowym więc na pewno mają już w systemie.  @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_    konto na allegro mam prawie 2 lata ja zmieniłem tylko konto do wypłat 

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@bestcoins, niestety nie mam więcej informacji na ten temat. Ponów, proszę przelew i wywołaj mnie, jeśli weryfikacja znowu się przeciągnie. Postaram się pomóc. 🙂 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

bestcoins
#9 Pomysłodawca#

A tak w ogóle  dziekuje @mr_oma  za konkretniejsze informacje.

Przeraża mnie jeszcze jeden punkt który zaznaczyłem na zdjeciu który jest po weryfikacji konta bankowego  co on oznacza czy coś jeszcze będę musiał zrobić? Bo jak podkreślam ja mam cały czas aktywna sprzedaż zmieniałem tylko nr do wypłaty.

Screenshot_20220613-094543_Gallery.jpg

oznacz moderatorów

bestcoins
#9 Pomysłodawca#

Zrobiłem przelew po raz kolejny. Nie mogę znowu czekać kolejne 10 dni na weryfikację. Bo nie mam pewności czy sie powiedzie. Mam zamrozone srodki a nikogo z osób którym musze zapłacić za cokolwiek nie będzie interesowało że muszę czekać na weryfikację. Bo gdybym wiedział wcześniej to bym wysłał ponownie a teraz znowu nic nie będę wiedział kolejne dni i będę zrzucany z problemem dalej. Chciałbym normalnie to załatwić jest problem - jest rozwiązanie a czuje się jakby mi łaskę robili ze odblokują moje środki.  Gdzie mogę wysłać ponownie potwierdzenie przelewu I czy mogę oczekiwać potraktowania mojego zgłoszenia u nich priorytetowo Bo ten poprzedni przelew zrobiłem prawidłowo. I czekam już 10 dni więc dlaczego mam znowu czekać kolejne dni skoro nie mam pewności czy mam kontynuować sprzedaż Bo z czego się utrzymywać skoro blokują mi środki? @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów

bestcoins
#9 Pomysłodawca#

Czy mogę prosić o przyspieszenie mojej sprawy Bo nawet nie będę wiedział czy przelew do nich dotarl a żyjemy w 21 w więc przelewy docieraja w kilka sekund a ja zrobiłem przelew już pare minut temu. Już swoje 10 dni odczekałem i z 5 osobami na ten temat rozmawiałem. I mialem tylko czekac nic wiecej - 10 dni operatorowi zajęło żeby sprawdzić  czy robilem przelew przez allegro czy nie. Czy musze przechodzić to wszystko ponownie.? Chyba nie wymagam od nich aż tak wiele?  @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów

bestcoins
#9 Pomysłodawca#

  @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_ Dzięki jestem zdziwiony ale się udało i zweryfikowali mnie dziękuję wszystkim za pomoc. Dobrego dnia

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@bestcoins, super, bardzo się cieszę! Jeszcze raz przepraszam Cię, że tyle to trwało.  

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów