anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Weryfikacja konta PayU - problem - 22 dni

_GEBLAR
#7 Wielbiciel#

Witam, jak długo może trwać weryfikacja konta firmowego. Czy ktoś miał podobny problem ? 

Przesłane zostały wszelkie dokumenty w tym umowa spółki, dokumenty KRS, dokumenty dotyczące beneficjentów rzeczywistych. Pomimo ponagleń brak jakiegokolwiek działania oprócz tożsamych zapytań od różnych osób ze strony Allegro, na które już kilkukrotnie udzielono odpowiedzi. Jednocześnie nadmieniam, że przesłane dokumenty miały walor dokumentów urzędowych - są one spójne i zgodne, a także zostały zweryfikowane przez właściwe urzędy.

Czy weryfikacja w tym zakresie powinna trwać 22 dni blokując środki firmowe ?   @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@_GEBLAR Nie, jeśli operatorzy nie mają wątpliwości i wszystkie dokumenty są poprawne weryfikacja konta do wypłat trwa maksymalnie kilka dni roboczych. Jednak w Twoim przypadku poprosiliśmy Cię o przedstawienie dokumentów i wyjaśnienie kilku kwestii stąd cały proces trwa dłużej. Prowadzisz z nami korespondencję w tej sprawie, więc poczekaj proszę na odpowiedź na swojego maila. Na pewno otrzymasz od nas wiadomość zwrotną. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

_GEBLAR
#7 Wielbiciel#

Oczywiście jest to zrozumiałe w sytuacji, jeśli firma istnieje na runku kilka tygodni, a nie kilka lat i od czasu rejestracji spółki w KRS nie zmieniono żadnych danych (reprezentacji podmiotu oraz udziałowców), natomiast korespondencja o której Pani pisze za każdym razem pochodzi od innej osoby, która dopytuje się tak naprawdę o treść urzędowych dokumentów - przykład z dnia dzisiejszego albo o to samo co poprzednik. Należy zaznaczyć, że te wszystkie dane wynikają z przesłanego wyciągu KRS i umowy. 

oznacz moderatorów