anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

weryfikacja konta

WesterPolska
#7 Wielbiciel#

Witam jestem nowy na allegro wszystko szło super miałem jakość SUPER+ i tylko 0,3 procent sprzedawców radzi sobie lepiej aż tu nagle weryfikacja konta i wstrzymane wypłaty z Payu i przelewy24 z obrotów 51000 allegro wstrzymuje mi 18000zł a ja juz mam problemy bo nie mogę zapłacić dostawcy za towar 

 

Dział weryfikacji nie odpisuje ja n ie mam pieniędzy na towar a ludzie jak sa aukcje usuniete boja sie i zakładaja dyskusje a allegro mówi ze musze zakończyć dyskusje. Mam ich 5 na ponad 750 zamówień i sa one załatwione ale jedna z osób jest na urlopie . Mam problemy a weryfikacja trwa i trwa a wkładałem w to całe serce i starałem sie jak moge nadal mam poziom super jakosci sprzedaży a gdybym miał aukcje miałbym super+

Allegro zweryfikowało towar ze mam, wyciagi bankowe, umowy z dostawcami a ja mam zablokowane wypłaty srodków i problemy z US bo twierdza ze paczki powinnem nadac dopiero jak pieniadze dotra.

oznacz moderatorów
19 ODPOWIEDZI 19

WesterPolska
#7 Wielbiciel#

przy poziomie super+ na moment dodatkowej weryfikacji dostaję sztampowa odpowiedź

"W jaki sposób zamierza Pan zniwelować opóźnienia i problemy z finalizacją w przyszłości?"

wiec jestem w gronie najlepszych a mam to poprawić 

oznacz moderatorów

WesterPolska
#7 Wielbiciel#

mam obroty 50 983 zł na allegro 

Zrealizowane zamówienia:521

a dodatkowo zablokowane 18000zł wypłat  które to pozwoliłyby na wysłanie wszystkich paczek i by został jakis zysk a teraz towar czeka na odbiór u dostawcy a ja nie mam nawet na opłaty podatki na nic i nawet nie mam pieniedzy za zrealizwowane wysyłki 

oznacz moderatorów

WesterPolska
#7 Wielbiciel#

rozmawiałem z kilkoma konsultantami na czacie allegro finanse obiecywali pomoc a zostałem z problemem sam 

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

WesterPolska
#7 Wielbiciel#

poczytaj sobie bo ja juz nie wiem o co im chodzi 

 

oznacz moderatorów

WesterPolska
#7 Wielbiciel#

Myslałem o sukcesie z allegro zainwestowałem w towar a teraz mam wydany towar do kupujacych a wpłat na koncie brak Ludzie moja firma padnie zaraz bo nie ma sprzedazy a Wy blokujecie 40% wpłat 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@WesterPolska bardzo mi przykro, że znalazłeś się w takiej sytaucji i rozumiem Twoje zdenerwowanie. Kwestie blokady wypłat można wyjaśniać tylko bezpośrednio z działem finansowym. Widzę, że prowadzisz z nami rozmowy. Bardzo proszę poczkaj na naszą odpowiedź w sprawie nr 20859378. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

WesterPolska
#7 Wielbiciel#

szanowna Pani ja zrezygnuje z allegro po tym co teraz mi napisał konsultant :

Dzień dobry,

proszę w pierwszej kolejności o zrealizowanie bieżących zamówień i kontakt po realizacji.


Pozdrawiam
//Natalia
Dział Bezpieczeństwa

Zespół Allegro

chyba nie widzi ze my wysłalismy 650 paczek z 750 a wy blokujecie wypłaty 18000zł za 330 paczek a ja nie mam by zapłacic za czynsz i za towary dostawca do was napisał ze kupujemy za gotówke 

 

 

 

oznacz moderatorów

WesterPolska
#7 Wielbiciel#

#la_nika 

nie zostawie tego tak bo miałem poziom super+ a wy mnie blokujecie a ja musze pożyczac od rodziny by wysłac towar za który nie otrzymałem wpłaty od was i nie wiem kiedy ja dostanę nawet za paczki nadane 

 

 

oznacz moderatorów

WesterPolska
#7 Wielbiciel#

Ja mam wysyłac towary do kupujacych za które firma nie dostała zapłaty to bzdura bo mój poziom sprzedaży Super+ pokazywał jak działałem Dziś nadałem kolejne 100 paczek za które nie dostałem zapłaty a za chwilę bedzie po mnie i mojej firmie bo zbankrutuje !!! Powiedzcie ze macie mnie w poważaniu i ze nie dostanę pieniędzy a konto nie bedzie odblokowane bo za duzo sprzedałem i za tanio.

wysłałem wam zdjecia towaru, lokalu, faktury potwierdzenia od dostawców wszystko co mogłem a Pani pisze jak pisze 

oznacz moderatorów

WesterPolska
#7 Wielbiciel#

@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_  dział weryfikacji nie czyta co ja pisze nie czyta dokumentów co przesłałem i zablokował mi 18000zł za 330 zamówień a do wysyłki mam 100 za które musze zapłacic gotówka bo zamowiłem jje jak wystawiałem aukcje by miec oferowany towar na stanie u mnie wiedzac ze mm zlecone wypłaty

oznacz moderatorów

WesterPolska
#7 Wielbiciel#

człowiek o dobre imie walczy całe życie a Wy nie czytacie dokumentów i piszecie by pisac z szablonu. Jak mam wysłac towary skoro nie mam zapłaty za wczesniej wysłane a jestem nowa firma i musze płacic gotówka na co przedstawiłem dowody a kupujacy sie denerwuja ze nie wysąłem paczek wczoraj a miałem jakosc w momencie weryfikacji super+ i tylko 0,3 procent sprzedawców działało lepiej od mojej osoby

oznacz moderatorów

WesterPolska
#7 Wielbiciel#

@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

 

Szanowni Państwo 

Założyłem firmę miałem poziom sprzedaży Super+ i tylko 0,3% sprzedawców lepiej radzących sobie w JAKOŚCI SPRZEDAŻY 

 

Sprzedałem towar o wartości 51000zł i w sobotę poddano konto weryfikacji oraz co najlepsze wstrzymano nam 40% obrotu na koncie wpłat od kupujących  OKOŁO 18000ZŁ 

Zrealizowaliśmy na dzień dzisiejszy 650 transakcji z 750 czyli zostało 100 ale za nie jak i wiele innych wysłanych nie dostała moja firma pieniędzy a DZAIAŁ weryfikacji nie chce odblokować wypłat środków do czasu gdy nie wyślemy wszystkich paczek mimo tego że dostawcy wysłali pisma iż my musimy płacić za towar przedpłatą. Mamy 100 procent pozytywów i dobrą jakość obsługi ale z tym działem nie da się rozmawiać nie odpowiadają nic tylko by zrealizować zamówienia  ale nie chcecie nam wypłacić należnych pieniędzy za wysłany towar !!!!!!!!

 

Ludzie dbacie o swoją firmę ja tez mam do tego prawo by otrzymać wpłaty za wysłane paczki a firma przez Wasze działania ma problemy. Nie potraficie się odnieść do poruszanych kwestii i wypłacić choć za paczki nadane !!! A co bedzie jak wszystkie paczki nadam może wymyślicie coś innego i nadal będziecie blokować nasze środki 

NIKT Z TEGO DZIAŁU NIE POTRAFI NAM POMÓC I ROZWIAZAĆ PROBLEMU JA NIE CHCE CAŁOŚCI PIENIEDZY TYLKO ZA TO CO WYSŁALEM CZY MAM DO TEGO PRAWO CZY NIE !!!!!!!

oznacz moderatorów

WesterPolska
#7 Wielbiciel#

Pisze ponownie tu bo nikt mi nie chce pomóc !!!!

Błagam o pomoc bo mam od 8 dni weryfikację allegro a w momencie blokady miałem jakość obsługi SUPER+ i tylko 0,3% allegrowiczów radzacych sobie lepiej od mojej firmy

Wysłałem wszystkie paczki a jak ktos chciał zwrot to go dostał a mam zamrożone 14000zł w serwisie za paczki nadane i nie moge sprzedawać a pod allegro wziąłem kredyt zatrudniłem ludzi został wynajety lokal.

Wszystko spełniłem i nadal mam wysoką jakość obsługi 100 procent pozytywów i nawet 1 gwiazdki nie mam ściętej

Spełniłem wszystko co chciał dział bezpieczeństwa i cisza ! a ja juz nie wiem co robic 

 

BŁAGAM WAS O POMOC  @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@WesterPolska Musisz czekać na odpowiedź mailową w swojej sprawie. Jedynie osoby, które weryfikują działania na Twoim koncie, mogą zadecyzować o zdjęciu blokady.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

WesterPolska
#7 Wielbiciel#

Szanowna Pani a co by Pani zrobiła na moim miejscu. Założyłem firme wysyłałem paczki dostałem weryfikacje i musiałem wysłac wszystkie paczki nawet te za które nie dostałem zapłaty a moi dostawcy powiedzieli ze musze płacić gotówka. Moja firma ma koszty i tez musi zarabiać. Zroiłem wszystko co mogłem i co chcieliście a od wczoraj ten dział weryfikacji milczy nic nie odpowiada. Mam na wszystko potwierdzenia nadań lub zwrotów, nawet nie wystepowałem o zwrot prowizji bo chce działac z Wami  @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów

WesterPolska
#7 Wielbiciel#

Szanowna Pani nie wiem czy Pani czytała całą moją korespondencję z tym działem ale powiem tyle ja nie mam nawet pieniędzy za paczki wysłane w piątek i codziennie przez to pogrążam się dalej a firma pada bo zablokowaliscie 18000zł z 51000 a z 750 zamówień wysłełm juz ponad 650 na co mam dowody. Wysłałem Wam wszystko ..... ale dla tego działu to ciągle mało i mało a ja mam problem bo chce walczyc o firmę i jej dobre imię a ono moze wkrótce byc zszargane złymi opiniami przez opóźnienia w wysyłkach bo nie płacicie mi za wysłane paczki a ja musze płacić za towar nie mam go za darmo!! A może moimi cenami dobrymi podpadłem komuś z Waszych kluczowych sprzedawców lub jakiemuś konsultantowi !!! Gdzie dla Was liczymy się my sprzedawcy. Czy ktoś czyta i dokonuje analiz logicznych tego co się pisze !! Mój dostawca pisał oświdczenia ze ja musze płacic gotówka, wysyłałem wyciagi z konta zdjęci towarów faktury i wszystko co chcieliscie a teraz wysłałem paczki zostało tylko niewiele co towaru nie mam bo nie miałem pieniedzy by go opłacic i czeka na odbiór u dostawcy !!!!!!!!! To sa kpiny a ja mam do zapłaty prad lokal i towar a pieniedzy brak mimo iz kupujacy zapłacili nam !!!! Nam nie Wam 

oznacz moderatorów

WesterPolska
#7 Wielbiciel#

a to kolejna wasza wypowiedź 

Dzień dobry,
jak wielokrotnie już informowaliśmy proszę zrealizować wszystkie bieżące zamówienia i wyjaśnić powstałe dyskusje.

Proszę o kontakt, gdy powyższe warunki zostaną spełnione. 

Pozdrawiam
//Patrycja
Dział Bezpieczeństwa

Zespół Allegro

TAK OCZEKUJECIE WYSYŁKI TOWARU ZA KTÓRY WSTRZYMALISCIE WYPŁATY 40% CAŁEGO NASZEGO OBROTU JA TO WYSLE A PIENIEDZY NIE ZOBACZĘ TU JUZ PODAWAŁEM STATYSTYKI 

oznacz moderatorów

WesterPolska
#7 Wielbiciel#

Najpierw Pani z działu bezpieczeństwa pisze 

Dzień dobry,
jak wielokrotnie już informowaliśmy proszę zrealizować wszystkie bieżące zamówienia i wyjaśnić powstałe dyskusje.

Proszę o kontakt, gdy powyższe warunki zostaną spełnione. 

Pozdrawiam
//Patrycja
Dział Bezpieczeństwa

Zespół Allegro

a dziś gdy zrealizowaliśmy wszystko do zera !!!! 

Dzień dobry,
środki za transakcje zostały odblokowane. 

Konto jednak ze względów bezpieczeństwa pozostanie zawieszone, a Serwis nie wyraża zgody na Pana działalność w Serwisie. 

Pozdrawiam
//Patrycja
Dział Bezpieczeństwa

Zespół Allegro

NIE ZOSTAWIĘ TEGO TAK BO POBRALIŚCIE WSZYSTKIE NASZE DANE OD DOSTAWCÓW WSZYSTKO NIGDY NIKT NIE LOGOWAŁ SIĘ NA MOIM KONCIE A WY MNIE BLOKUJECIE !!!!!!!!

 

nie zostawie tego tak i bede walczył bo zainwestowałem w allegro ponad 100tys zł w sprzet magazyny itd no i towar

oznacz moderatorów