anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Weryfikacja Payu jak anulować

chlyb88
#7 Wielbiciel#

Witam,

Jakiś czas temu sprzedałem przedmiot , otrzymałem pieniądze na konto allegro wpłacone za pośrednictwem Payu. Z mojego konta allegro korzysta kilka osób. Przedmiot sprzedaży należał do innej osoby niż własciciel konta allegro dlatego chcieliśmy zmienić numer konta bankowego na tej osoby do której należał przedmiot. Przelew poszedł, trwa weryfikacja, ale wiadomo juz ze dane nie beda sie zgadzały. Jak anulowac taka weryfikacje? Co z tym zrobić?

Pozdrawiam

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

xyz96
#21 Demiurg#

Nie możesz udostępniać konta kilku osobom, z Twojego konta nie może korzystać kilka osób, to łamanie regulaminu. Nie anulujesz weryfikacji. Musisz podać do wypłat swoje konto bankowe i ponownie przeprowadzić weryfikację.

oznacz moderatorów

chlyb88
#7 Wielbiciel#

Ja obsługuje wszystkie zakupy i sprzedaz, chodziło tylko o sprawniejsze przekazanie srodków.

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@chlyb88 W takiej sytuacji najlepiej będzie jeśli wykonasz drugi przelew, tak aby dane konta bankowego zgadzały się z kontem Allegro. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

chlyb88
#7 Wielbiciel#

Juz na to wpadłem, ale niestety nie da sie 😕

 

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@chlyb88 Jeśli ta sytuacja dotyczy konta, z którego tutaj piszesz, skontaktuj się proszę z nami przez ten formularz

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

chlyb88
#7 Wielbiciel#

Dobrze, juz wysłałem wiadomość. Dziękuję za pomoc.

oznacz moderatorów