anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

weryfikacja Przelewy 24

Hyberq
#8 Zapaleniec#

@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_  Mam pytanie czy da sie z mojego poziomu anulować weryfikację przelewy 24? Jeśli nie to moglibyście to zrobić?

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

kaliszaneczka-x
#15 Entuzjasta#

Jak Ci chodzi o to że wisi niezweryfikowane to nie musisz anulować. Wystarczy wysłać wszystko jeszcze raz.

oznacz moderatorów

Hyberq
#8 Zapaleniec#

wiem ale aktywowalem payu i nie chce przelewów 24

oznacz moderatorów

kaliszaneczka-x
#15 Entuzjasta#

To w takim razie nie ma większego znaczenia czy to tam wisi czy nie. Mężowi wisiało tak kilka miesięcy i nic się nie stało. Wpłaty i tak idą tylko przez payu. Problem się zacznie w momencie jak spróbujesz zmienić ustawienia wypłat np z na żądanie na codzienne czy coś w tym stylu. Wtedy można się spodziewać bloka wypłat do czasu ich aktywacji i to także na payu. Przynajmniej mojemu tak się stało. Ale może to dlatego, ze na payu miał od kilkunastu lat moje kontoxD. A może przez nieaktywowane przelewy- tego nie wie nikt xD. W każdym razie próba takiej zmiany zakończyła się wycieczką na poczte bo najbliżej, założył najbardziej denne konto jakie się dało i oczywiście "kochanie aktywuj mi konto bankowe, aktywuj mi kartę itp itp....". Jakby korzystanie z konta męża czy żony było jakąś zbrodnią...grrr.

oznacz moderatorów

Hyberq
#8 Zapaleniec#
oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Hyberq, przepraszam Cię za czas oczekiwania na odpowiedź. Nie ma możliwości anulowania weryfikacji u operatora Przelewy24. Natomiast w przypadku kont zwykłych weryfikacja przebiega niezależnie i nie ma na siebie wpływu.

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów