anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wiadomość od kupującego

Client:61455079
#8 Zapaleniec#
  • Napisałem mejla na zaszyfrowany alegrowy mejl kupujacego. Kupujący mi odpisał czy w tym przypadku znowu muszę odpisać aby nie spadły mi statystyki że nie odpisuje klientom ?
oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

LEW433
#21 Demiurg#

Najważniejsza jest pierwsza odpowiedź w czasie 24godz, ta się liczy ale w jakiś sensownym czasie ładnie jest odpisać kupującemu.

oznacz moderatorów

Client:61455079
#8 Zapaleniec#

Rozumiem oczywiście, ale jeśli nie odpisze kupującemu to też nic się nie stanie ?

oznacz moderatorów

Client:61455079
#8 Zapaleniec#

Napisałem do kupującego mejla, ten mi odpisał. Czy muszę mu znowu odpisać , bo polecą mi w dół statystyki. ( Nie było to pytanie o przedmiot ani o zakup) ? To ja pierwszy napisałem  i kupujący mi odpisał.

@_HolaOla_ 

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Client:61455079 Nie, tak jak napisał Lew, w statystykach liczymy jedynie pierwszą odpowiedź na pytanie kupującego. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

Client:61455079
#8 Zapaleniec#

Rozumiem, ale kupujący nie zadał mi żadnego pytania to ja do niego napisałem i on mi odpowiedział. 

@_HolaOla_ 

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Client:61455079 Tym bardziej tej korespondencji nie będziemy brać pod uwagę w statystykach. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

Client:61455079
#8 Zapaleniec#

Nawet jeśli ta rozmowa wyświetla się w centrum wiadomości bo napisałem na zaszyfrowany mejl allegrowy ?

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Client:61455079 Tak, nawet wtedy. Tak jak pisałam wcześniej w statystykach liczy się przede wszystkim odpowiedź na pytanie kupującego zadane przez opcję "Zadaj pytanie".

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów