anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wielowariantowość i rozmiary

adriansam3
#8 Zapaleniec#

Nie wiem już po raz setny miesza mi rozmiary i warianty.. klient nie widzi rozmiarów i już nie wiem co się dzieje.

Proszę o pomoc np. 

Te oferty powinny być połączone razem w rozmiary:

14702633230

14702629831

14702633230

14702634559

14702636296

Przy kolejnych ofertach istny chaos proszę wejść w ofertę https://allegro.pl/oferta/koszulka-piwna-meska-piwo-prezent-dla-piwosza-l-14657512750 i sprawdzić jak to wygląda proszę wybrać inny rozmiar.. Zamiast rozmiaru zmienia totalnie na inną ofertę nie związaną z tą aktualną

Takich przykładów ma cały mój asortyment.. Co mam zrobić? Jeżeli będę miał tysiące ofert to za każdym razem mam pisać do administracji by mi to naprawili czy jak? Milion X kopiuj wklej i tak w kółko? Bo co jakiś czas problem pojawia się spowrotem.. Może źle wystawiam te oferty? Bo jak widziałem po innych sprzedawcach to robią tak samo ale nigdy nie mają problemu z wariantami i rozmiarami..

Z moich obserwacji problem pojawia się za każdym razem jak oferta zostaje automatycznie zakończona po 30 dniach i wznowiona ale to się może dziać w momencie kiedy chociaż jedna oferta zostanie automatycznie wznowiona

@_HolaOla_ @nat_not @la_nika @ko_alka 

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@adriansam3 Cześć. 🙂 Proszę o doprecyzowanie. Piszesz "Te oferty powinny być połączone razem w rozmiary: 14702633230, 14702629831, 14702633230, 14702634559, 14702636296".

Sprawdziłam wszystkie powyższe oferty i są one połączone w jedną grupę produktową (rozmiary od S do XXL) 

ko_alka_0-1700401059999.png

Co dokładnie jest tutaj do poprawy?

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

adriansam3
#8 Zapaleniec#

@ko_alka Te oferty są już pomieszane i to bardzo https://allegro.pl/oferta/koszulka-piwna-meska-piwo-prezent-dla-piwosza-s-14657465649?context=abc7d6...

Proszę o sprawdzenie tej oferty, wie Pani może w czym jest problem, że tak często się rozjeżdżają rozmiary z innymi wariantami?

Istnieje jakiś sposób by zapobiec ponownemu pojawianiu się tego problemu? Zależy mi na tym bardzo, ponieważ chcę wrzucać w oferty w dużych ilościach i nie chciałbym za każdym razem kopiować i wklejać oferty do połączenia.

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@adriansam3 W tych produktach nie ma kodu EAN, a także uzupełnionych obowiązkowych wartości (np. "Płeć"). W pierwszej kolejności musisz zadbać o poprawność produktów w Katalogu. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

adriansam3
#8 Zapaleniec#

Jeśli jest to problem tego, że pole płeć w dziale męskim jest pusta to trochę absurd. Będę bardzo wdzięczny jeśli mogłaby mi Pani jeszcze pomóc w jednej kwestii.

Czy mogę tworzyć nowe oferty z innych wybierając opcję "Dodaj ofertę z tym produktem" ? Działa to w ten sposób, że kupujący widzi recenzję i oceny z innej oferty na tym nowym produkcie np. Tworzę nową koszulkę (jeden ten sam design w każdym rozmiarze) w każdym rozmiarze roz. S wezmę sobie z oferty, która jest najlepiej oceniana, roz. M jeszcze z innej (najlepiej ocenianej) wybierając właśnie tą opcję "Dodaj ofertę z tym produktem" itd., bo z tego co widziałem u innych sprzedających jak wchodzę załóżmy na daną koszulkę i wybieram inne opcje rozmiarów, to z każdej z tych ofert rozmiarowych są inne recenzje i gwiazdki. Oferty im się nie rozjeżdżają. Jeżeli trochę namieszałem to przepraszam : D, ale bardzo mi na tym zależy

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@adriansam3 Jeśli jest to ten sam produkt (czyli nie wprowadzisz klienta w błąd), to możesz podpiąć pod niego kolejną ofertę. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@adriansam3 Dodatkowo popraw zdjęcia główne produktów (nie miniaturki ofert, tylko zdjęcia produktów). Te zdjęcia muszą być identyczne, jeśli chcesz, żeby łączyły się w jedną grupę produktową (identyczne ułożenie każdej koszulki). 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów