anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

wielowariantowość

psie-akcesoriapl
#9 Pomysłodawca#

mam problem z wielowariantowością. Ustawia rozmiary i kolory szelek dla psa tak jak zawsze w grupy roziarów i kolorów i nie tworzy się. czy ktoś ma podobny problem?

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@psie-akcesoriapl Czy możesz podać mi konkretne numery ofert gdzie występuje ten problem? 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

psie-akcesoriapl
#9 Pomysłodawca#

Każda na moim koncie np. nr: 13505198784

oznacz moderatorów

na-obcasach
#11 Animator#

@_HolaOla_ ,nie chcę być niegrzeczny,ale dobrze wiesz,że to problem globalny i takie poprawianie kilku aukcji "na piechotę" niczego nie rozwiąże.Chcesz poprawiać dziennie kilka setek albo i tysięcy aukcji ręcznie?

Problem nasila się codziennie ze zdwojoną siłą.Tylko dzisiaj było kilkadziesiat postów,że ludziom porozwalało wielowariantowość i wysyp tego będzie coraz większy

Zgłoś to gdzie trzeba,albo daj tu jakiegoś linka,to sami będziemy zgłaszać,bo to już kuriozum do potęgi

Pobawiłem się dzisiaj w kupującego i żeby coś kupić,trzeba przebrnąć przez wszystkie aukcje,jest to irytujące i zniechęca do zakupów

oznacz moderatorów

biosorcerer
#15 Entuzjasta#

@na-obcasach dziewczyny nie mogą nic innego zrobić, niż ręcznie poprawiać każdą ofertę. Korpo wymyśliło 'ficzer', a one się teraz gimnastykują, mają pełne ręce roboty i się głowią jak odpisać, żeby nie odkrywać szamba. Taka praca na pierwszej linii frontu w korpo. Po łbie powinien dostać ten, kto przyklepnął zmianę bez RZETELNYCH testów. My, jako użytkownicy zostaliśmy testerami tych nieudolnych wypocin programistów.

oznacz moderatorów

na-obcasach
#11 Animator#

@biosorcerer ,do dziewczyn nic nie mam,już kiedyś pisałem,że są miłe i uprzejme,ale może przyszła pora,aby to gdzieś wyżej zgłaszać,bo może możni tego portalu,wcale o tym nie wiedzą i wątpię że tu ,czy grupę na fb zaglądają

 

oznacz moderatorów

Rydz_83
#9 Pomysłodawca#

co się dzieje że podpina mi dowolne aukcje wielowariantowości, do aukcji które udało mi się doprowadzić na górę pierwszej strony  poprzez miesiące płacenia za promowanie itp  teraz podopinane są aukcje zupełnie dowolne, takie które nie sprzedały się nigdy,  jeśli usunąłem te dopięte aukcje zaraz dopięły się kolejne zupełnie dowolne losowo wybrane aukcje, zrobiliście jakąś katastrofę i lekką ręką marnotrawicie pieniądze sprzedawców który poprzez promowanie określonej grupy wariantowej osiągnęli jakąś sprzedaż dla danej grupy aukcji,  pasuje tu cytat ze starego filmu to co zrobiliście to "pijany sen chorego **piiip**y"  nawet trudno się dalej rozwodzić na ten temat

oznacz moderatorów