anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Witam dlaczego mam nieaktywne wypłaty z allegro

nordcomp
#7 Wielbiciel#

Witam pomimo dobrze skonfigurowanego konta allegro nie mogę wypłacić środków z mojego konta po sprzedaży. Do tej pory nie było z tym problemu a nie dokonywałem żadnych zmian.

oznacz moderatorów
12 ODPOWIEDZI 12

mdrogeria
#21 Demiurg#

nordcomp zerknij do skrzynki e-mail , może sprzedałeś droższy przedmiot i allegro żąda uwierzytelnienia .

oznacz moderatorów

nordcomp
#7 Wielbiciel#

No właśnie nic nie dostałem. Do tego kupujący wybrał allegro paczkomaty a ja nie widzę paczki do nadania. Kliknął kup teraz w środę a zapłacił dziś. Pewnie to problem po stronie allegro.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

zapytamy moderatorów  @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

 

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

a ... na górnym pasku obok Twojego nicku nie świeci się cyferka wiadomości ? 

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@nordcomp Sprawdź, gdzie masz pieniądze, w PayU, czy w Przelewy24, bo może musisz jeszcze aktywować Przelewy24. Jeśli wszystko jest w porządku, poproś Allegro o odblokowanie wypłat tu; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=4b9531bc-1c7f-488f-9b10-4a7888ea5bdf

Często samo zgłoszenie problemu publicznie, na tym forum, nagle powoduje odblokowanie 🙂

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@nordcomp Wypłaty przez PayU są już aktywne na Twoim koncie. Teraz możesz śmiało zlecić wypłatę przez zakładkę Środki i historia operacji.

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

  😂 🥀 jak wspomniał xyz cyt ,,Często samo zgłoszenie problemu publicznie, na tym forum, nagle powoduje odblokowanie ,,😁

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@mdrogeria Naprawdę bardzo chciałabym mieć taką moc sprawczą, ale czasami nawet zanim zdążę o niej pomyśleć, pozostaje mi tylko przekazanie dla Was informacji 😉 

@nordcomp Poczkaj chwilę jeszcze chwilę na powiadomienie, czasami pojawiają się nieznaczne opóźnienia. Możesz też sprawdzić, czy nie wpadło do folderu Spam, Powiadomienia lub Inne.

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@_HolaOla_ 

Naprawdę bardzo chciałabym mieć taką moc sprawczą, ale czasami nawet zanim zdążę o niej pomyśleć, pozostaje mi tylko przekazanie dla Was informacji

Nie tylko Ty z zespołu Allegro czytasz forum 🙂

oznacz moderatorów

nordcomp
#7 Wielbiciel#

Dziękuję za informację. Dokonałem wypłaty środków ale nie wiedzieć dlaczego nadal w historii zleceń jej nie ma. Nie dostałem też maila z informacją o zleceniu. Środki z konta zniknęły.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@nordcomp Pieniądze pojawią się na Twoim koncie do końca następnego dnia roboczego, czyli najpóźniej w poniedziałek do końca dnia.

Powiadomienia mogą się pojawić z opóźnieniem.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

nordcomp nie martw się , nie zginą . Zawsze możesz do nas wrócić . pozdr😀

oznacz moderatorów