anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Witam, mam problem po sprzedaniu przedmiotu i zmianie co do wysyłki -odbioru osobistego.

MAMY ROZWIĄZANIE!
3410
#1 Nowicjusz#

Witam, wystawiłem konsole na sprzedaż - licytacja - tylko odbiór osobisty.  W trakcie licytacji Pani zapytała się czy w razie jej wygranej mogę wysłać konsole paczką. Zgodziłem się zaznaczając, że płatność ma odbyć się przed wysłaniem paczki. Już po wygranej licytację przez w/w Panią ta poprosiła bym ponownie wystawił konsole ale teraz z wysyłką Allegro. Czy teraz nie ma ryzyka po ponownym wystawieniu konsoli i jej kupnie na Kup Teraz przez w/w Panią że ta poprosi o dwa towary (konsole)? Jak anulować poprzednia licytację? czy wystarczy zapisz czatu z kupującym który sam prosi o taką sprawę. Boję się ze jej wygrana licytacja a wiąże mnie do sprzedania jej konsoli na podstawie tej aukcji a ponowne wystawienie tej samej spowoduje, że na podstawie obu aukcji będę jej winien dwie konsole.

Proszę o pomoc gdyż nie mam dużego doświadczenia na platformie Allegro lokalnie i boję się niepotrzebnych kłopotów.

Pozdrawiam

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2
LEW433
#21 Demiurg#

Tak wystarczy taki zapis rozmowy, pewnie kupujący woli zapłacić przez Allegro, pewnie także chce mieć ochronę na zakup. Tam pewnie zostanie Ci pobrana prowizja więc weź od kupującego ze rezygnuje z tamtego zakup_otrzymasz wówczas zwrot prowizji, Wówczas wystaw dl niej tą ofertę.

oznacz moderatorów
3410
#1 Nowicjusz#

Dziękuję za pomoc pozdrawiam

oznacz moderatorów