anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

witam mam pytanie na temat wysyłki przez inpost

metrol-trans
#7 Wielbiciel#

witam mam pytanie na temat wysyłki inpost dodam ze mam własna umowe z inpost ale wiekszosci sa to przesyłki smart

pytanie dotyczy kosztów odbioru paczki przez kuriera czy oplata za paczke odebrana przez kuriera lub  nadanie paczki w paczkomacie jest taka sama czy podjazd kuriera jest dodatkowo płatny 

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

LEW433
#21 Demiurg#

Jeśli liczba paczek jest mniejsza niż 5, dodawana jest opłata za podjazd: Podjazd kuriera w przypadku 1 przesyłki – 2,71 zł brutto. Podjazd kuriera w przypadku 2 przesyłek – 2,21 zł brutto. Podjazd kuriera w przypadku 3 przesyłek – 1,72 zł brutto.

oznacz moderatorów

metrol-trans
#7 Wielbiciel#

liczy sie liczba paczek dziennych 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

5 paczek w ciągu jednego dnia.

oznacz moderatorów

metrol-trans
#7 Wielbiciel#

czyli jeśli jest 5 lub  wiecej paczek do odbioru danego dnia  to podjazd kuriera inpost  jest darmowy 

oznacz moderatorów

Halfrunt
#18 Luminarz#

 

@metrol-trans liczy sie liczba paczek dziennych

@LEW433 5 paczek w ciągu jednego dnia.

Uważam że liczy się od  każdego podjazdu kuriera, to nie jest tak że w ciągu dnia zamówisz kuriera 5 razy po jedną paczkę i będzie za free.

Ja to robię tak, do południa pakuje zamówienia z dnia bierzacego i z popołudnia wcześniejszego, o 12:00 generuję etykiety adresowe i zamawiam podjazd (zwykle min. 5 sztuk jest) a do czasu zanim  kurier przyjedzie dorzucam do tej kupy bierzace zamówienia przychodzące,  bez kolejnego podjazdu. 

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

Żeby podjazd był darmowy to do kazdego podjazdu musi być min. 5 paczek 

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@metrol-trans jak masz umowę z InPostem masz podjazd za darmo nawet po jedną paczkę z umowy, jeśli w tym samym czasie masz paczki z allegro nie zlecasz drugiego podjazdu tylko rzucasz na kupkę wszystko i kurier za darmo zabiera 🙂 

Nie wiem jak to wygląda jak masz same paczki z allegro czy wtedy odbierze też za darmo, dopytaj opiekuna, ja mam umowę i stałe podjazdy i zabierają wszystko za darmo tyle za ja ma sporo tego i ze sklepu + allegro + er.i itp. 

A jeśli chodzi o odbiór samych paczek z allegro tu masz regulamin https://inpost.pl/sites/default/files/docs/regulaminy/regulamin-swiadczenia-uslug-odbioru-przesylek-...

ZASADY ŚWIADCZENIA USŁUGI ODBIORU
§3
1. W przypadku zlecenia Usługi odbioru, kurier InPost przyjeżdża do lokalizacji
Sprzedawcy wskazanej w MP po przesyłki zadeklarowane przez Sprzedawcę
uprzednio w MP.
2. Usługa odbioru jest odpłatna zależnie od ilości przekazywanych przez Sprzedawcę
kurierowi InPost przesyłek, zgodnie z poniższym cennikiem:
Cena netto za
Usługę odbioru
5,00 zł / 1 szt. Opłata za odebranie jednej
przesyłki przez kuriera InPost w
ramach Usługi odbioru
4,50 zł / 2 szt. Opłata za odebranie dwóch
przesyłek przez kuriera InPost w
ramach Usługi odbioru
4,00 zł / 3 szt. Opłata za odebranie trzech
przesyłek przez kuriera InPost w
ramach Usługi odbioru
3,50 zł / 4 szt. Opłata za odebranie czterech
przesyłek przez kuriera InPost w
ramach Usługi odbioru
0,00 zł / 5 i
więcej sztuk.
Przy przekazaniu kurierowi
InPost pięciu i więcej przesyłek
– brak opłaty za Usługę odbioru.
3. Ceny podane w ust. 2 powyżej zostaną powiększone o należy podatek VAT według
obowiązującej stawki.
4. Przy ustalaniu ilości przesyłek, InPost będzie uwzględniał ilość przysyłek w ramach
pojedynczego zlecenia w MP.

________
Κώστας
oznacz moderatorów