anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Witam mam takie pytanie gdyż wystawiłem przedmiot na aukcji w kolekcje i obawiam się że osoba która

uczciwy_sobol
#7 Wielbiciel#

Witam mam takie pytanie gdyż wystawiłem przedmiot na aukcji w kolekcje i obawiam się że osoba która wygra aukcję nie zapłaci nie wywiąże się z płatności. Czy w takim wypadku będę ponosił jakieś koszty? dziękuję pozdrawiam

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

xyz96
#21 Demiurg#

@uczciwy_sobol Po sprzedaży Allegro naliczy Ci prowizję, ale jeśli kupujący nie zapłaci, wystąpisz o zwrot prowizji i Allegro Ci ją anuluje.

Jeżeli to Allegro Lokalnie, w przypadku braku zapłaty prowizja nie będzie naliczona.

Widzę, że to Allegro Lokalnie. Przy braku zapłaty z góry prowizja nie będzie naliczona i po pięciu dniach licytacja automatycznie się odnowi z ceną wywoławczą. Nie będzie więc potrzeby wnioskować o zwrot prowizji, nie będzie żadnych opłat.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@uczciwy_sobol Tu masz opisane jakie są opłaty, oczywiście jak nie zapłaci musisz wystąpić o zwrot prowizji: https://allegro.pl/pomoc/dla-sprzedajacych/oplaty-za-sprzedaz-na-allegro-lokalnie

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@LEW433 Oczywiście nie musi. Sprzedaje na Lokalnie, a tam przy braku zapłaty nie ma prowizji.

oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@uczciwy_sobol Dodam że jeżeli promowałeś lub ustawiłeś cenę minimalną - opłaty te NIE będą zwrócone. Prowizja - tak.

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów