anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Witam, robie dropshipping metodą tak zwaną z allegro do allegro. Nadanie paczki

MAMY ROZWIĄZANIE!
DogBrov
#7 Wielbiciel#

Tak jak w tytule nie jestem pewień czy muszę kliknąć nadaj przesyłke, czy moge po prostu zamówić paczkę na adres klienta I nie bedzie żadnych problemów że nie nadałem paczki.Z góry dziękuje za pomoc

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@DogBrov nie do końca rozumiem, czy możesz sprecyzować swoje pytanie? 
Czy pisząc "metoda z Allegro do Allegro" masz na myśli One Fullfilment by Allegro? W Dropshippingu proces wysyłki towaru do kupującego jest po stronie hurtowni, dlatego nie jestem pewna o co pytasz. Hurtownia wysyła przesyłki, a Ty zajmujesz się reklamacjami, wysłaniem faktury i zarządzaniem samą sprzedażą. 
Zasady dotyczące procesu wysyłki zamówień w tym modelu są z reguły ustalane bezpośrednio z hurtownią z jaką podpisałeś umowę. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
Sado1994
#7 Wielbiciel#

Tu chodzi o sytuacje w modelu drop allegro-allegro. Czyli wystawia aukcje towaru X, który klientowi wyśle zamawiając towar X z innej aukcji. Chodzi o to, że nie nadaje wysyłki ze swojego jakby konta, tylko wysyła poprzez inną aukcje. Jaki to wpływ będzie miało na "niby" nie nadane przesyłki  z naszego konta. Czy można to jakoś rozwiązać? 

Myślę, że o to chodzi.

oznacz moderatorów
RED
#21 Demiurg#

Ciekawe tylko czy drugi sprzedawca na allegro wyraził na to zgodę

 

oznacz moderatorów
Sado1994
#7 Wielbiciel#

Nie musi żadnej zgody wyrażać, a nawet jeśli by musiał, to dlaczego miałby odmówić, skoro ktoś i tak musi od niego kupić, aby wysłać swojemu klientowi? 

oznacz moderatorów
RED
#21 Demiurg#

a kto wtedy odpowiada np: za wysyłkę?

oznacz moderatorów