anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Witam rowniez mam problem z wypłatą pieniędzy? Jest szary przycisk konto odblokowane. O co chodzi?

monik11519
#7 Wielbiciel#

Nie mogę wypłacić swoich środków. Widnieje szary przycisk. 

oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11

LEW433
#21 Demiurg#

PayU a może przelewy24., wyczyść przeglądarkę albo @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów

monik11519
#7 Wielbiciel#

Przelewy mam aktywne, ale tam 0 do wypłaty. Tylko przez PayU. Nie wiem o co chodzi, męczę się z tym od piątku. Poprzednim razem tak nie miałam. 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

monik11519
#7 Wielbiciel#

Dziękuję. Męczę się z tym już od piątku. Nie mogę wypłacić swoich pieniedzy 😞

oznacz moderatorów

monik11519
#7 Wielbiciel#

Screenshot_20220328_200139_com.android.chrome.jpg

oznacz moderatorów

monik11519
#7 Wielbiciel#

Juz wysłałam kilka wiadomości z zapytaniem o co chodzi, ale żadnej odpowiedzi nie otrzymałam. 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

A czat?

oznacz moderatorów

monik11519
#7 Wielbiciel#

Na czacie pani mi napisała że nic nie może z tym zrobić. Muszę się kontaktować poprzez formularz na stronie.

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@monik11519 Widzę, że ostatecznie udało Ci się dzisiaj zlecić wypłatę. Rozumiem więc, że problem został rozwiązany.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

monik11519
#7 Wielbiciel#

tak po wielu wiadomościach w końcu się udało, ale wciąż nie wiem co było przyczyną zatrzymania środków

oznacz moderatorów

kaliszaneczka-x
#15 Entuzjasta#

Znowu coś pozmieniali i wszystko się poplątało. Teraz np przy zmianie sposobu wypłat z codziennej na na żądanie trzeba robić przelew weryfikacyjny. Mąż leń patentowany od początku payu miał tam podpięte moje konto. I tak sporadycznie używał. Wczoraj chciał sobie zmienić wypłaty i zakończyło się to wycieczką do banku :). Ale nie ma tego złego... W końcu będzie mógł też przelewy24 aktywować.

oznacz moderatorów