anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Witam. Sprzedałem spodnie 5 kwietnia. Do tej pory nie otrzymałem zapłaty. Jak mogę odebrać moje pien

Client:45883803
#7 Wielbiciel#
 
oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

Ziolko39
#21 Demiurg#

Jak wysłałeś bez potwierdzenia wpłaty to jesteś do tyłu.  @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Client:45883803, z tego, co widzę, na saldzie u operatora płatności PayU masz 58,99 zł. Środki wypłacisz po pozytywnej weryfikacji konta do wypłat (weryfikacja wciąż trwa).

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@Client:45883803 Pytasz i wiesz.

oznacz moderatorów

Client:45883803
#7 Wielbiciel#
oznacz moderatorów

Halfrunt
#18 Luminarz#

już ci moderator odpowiedziała, nie potrzebne ich oznaczasz, zwłaszcza nie zadając pytania.

 

"na saldzie u operatora płatności PayU masz 58,99 zł. Środki wypłacisz po pozytywnej weryfikacji konta do wypłat (weryfikacja wciąż trwa)."

weryfikacja nie zakończy się w dniu świątecznym 😁

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Client:45883803 A wypłacisz je aktywując konto do wyplat: Jeśli wypłacasz pieniądze pierwszy raz, aktywuj usługę PayU – uzupełnij niezbędne dane, określ częstotliwość wypłat i zrób przelew weryfikacyjny. Aby aktywacja przebiegła pomyślnie, Twoje dane na rachunku bankowym muszą być takie same, jak te w ustawieniach konta Allegro.

https://allegro.pl/pomoc/dla-sprzedajacych/konfiguracja-konta-do-wyplat/jak-aktywowac-usluge-payu-w-...

oznacz moderatorów