anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wpłata środków na allegro finance za zwrot wpłaty

MAMY ROZWIĄZANIE!
kuku111bobo
#7 Wielbiciel#

Chciałbym dokonać zwrotu wpłaty dla kupującego. Niestety nie mam wystarczającej kwoty na allegro finance jak mogę doładować to konto? Ewentualnie jak poprosić allegro o zwrot prowizji w przypadku tradycyjnego przelewu na konto kupującego?

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5
xyz96
#21 Demiurg#

Nie doładujesz tego konta, Allegro nie daje takiej możliwości, choć pytania o doładowanie pojawiają się 150 razy dziennie od lat. Zwróć wpłatę zwykłym przelewem. O Zwrot prowizji nie proś, tylko wnioskuj: https://allegro.pl/pomoc/dla-sprzedajacych/oplaty-i-cenniki/jak-odzyskac-prowizje-od-sprzedazy-rabat...

oznacz moderatorów
__RPM_
#14 Krzewiciel#

@kuku111bobo  Jeżeli jesteś osobą prywatną nie musisz robić zwrotów dlatego allegro nie umożliwia takich wpłat. Niczego nie przelewaj jeśli to nie był zakup konsumenta od firmy.

oznacz moderatorów
kuku111bobo
#7 Wielbiciel#

@__RPM_ Dziękuję za odpowiedź, jestem osobą prywatną i sprzedawałem produkt osobie prywatnej, ale nie mogłem wysłać kupującemu produktu dlatego muszę mu zrobić zwrot środków które niestety wypłaciłem z allegro finance. W takim razie w jaki sposób mogę mu zrobić zwrot?

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

Masz napisane wyżej "zwróć zwykłym przelewem". Powtórzę - zwróć zwykłym przelewem.

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@__RPM_ W niektórych przypadkach osoba prywatna musi dokonać zwrotu wpłaty, na przykład po uznanej reklamacji.

oznacz moderatorów