anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wpłata na zlikwidowane konto

pedros_2006
#7 Wielbiciel#

Witam, otrzymałem wiadomość na maila że allegro przekazuje mi kasę ze sprzedaży produktu. 

Sprawdziłem nr konta i okazało się ze nr konta który miałem tutaj został dawno temu zlikwidowane.

Zmieniłem nr konta na aktualne, zapłaciłem 1.01 zł celem weryfikacji i już drugi dzień cisza i na moim koncie trwa weryfikacja.

Dawno mnie tu nie było i teraz nie bardzo wiem co dalej, co z kasą za ten produkt?

Co z kasą za produkt nr 2 który też się sprzedał. 

Chciałbym klientom wysyłać towar zakupiony ale co z tą kasą , kiedy ona wpadnie na moje konto?

Dzięki dobrzy ludzie za pomoc jak widać po moim nicku to trochę temu założyłem konto ale jakiś czas nie korzystałem i trochę się tutaj pozmienialo.

oznacz moderatorów
1 ODPOWIEDŹ 1

xyz96
#21 Demiurg#

@pedros_2006 Wypłaciłeś pieniądze na zlikwidowane konto, czy tylko masz w Allegro Finanse środki do wypłaty? Jeśli pieniądze wyszły na nieistniejący rachunek, to wrócą automatycznie do zakładki Allegro Finanse po kilku dniach. Aby wypłacić pieniądze na nowy rachunek bankowy, skontaktuj się z Allegro w celu zdjęcia blokady wypłat, która jest nakładana w takich przypadkach; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=4b9531bc-1c7f-488f-9b10-4a7888ea5bdf

Weryfikacja konta powinna trwać 3 dni, o ile dane konta Allegro i dane konta w banku są takie same. Gdyby czas oczekiwania się przedłużał, możesz pisać do Allegro w tej sprawie przez ten sam, wyżej podany odnośnik.

oznacz moderatorów