anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wyłączyć archiwum Allegro

amigo91
#8 Zapaleniec#

Nie podoba mi się archiwum Allegro. Po co ten twór. Każdy gość z "z ulicy" może wiele miesięcy, lat po mojej sprzedaży oglądać jakie graty posprzedawałem. To krępujące nieco. No i to Allegro lokalne. Aplikacja jest tak zrobiona, że trudno znaleźć to co potrzeba. Jak nie dla ludzi. Innymi słowy: sprzedawca jest "taki malutki". To administrator wszystko może

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

Client:44052296
#21 Demiurg#

@amigo91 to pisz do allegro o całkowite usunięcie przez ten formularz 

oznacz moderatorów

rppf
#12 Orędownik#

Tragiczny pomysł ☹️, dzięki archiwum można nie raz oszacować sobie za ile coś wystawić, jeśli aktualnie nie ma podobnych ofert, także jeśli w ostatnich dwóch miesiącach, nikt takiej rzeczy nie sprzedawał, sprawdzić czy w ogóle ktoś daną rzecz sprzedawał, czy jest szansa na sprzedaż itd. można też poszukać rzeczy rzadko wystawianych i  skontaktować się ze sprzedawcą, czy jeszcze ma i czy wystawi itd.

Pamiętam, jak może z 6-8 lat temu wyłączono wyszukiwanie w zakończonych (ostatnie dwa miesiące), na szczęście po wielu protestach wycofano się z tego pomysłu, tzn. przywrócono tą opcję ...

 

Natomiast w kwestii Allegro Lokalnie to akurat zgadzam się ....tragedia, bezsens itd.

Z tym, że nie wiem jak jest w aplikacji, bo korzystam poprzez przeglądarkę, nie lubię aplikacji, unikam wszelkich, tylko gdy jest konieczność, nie ma wyboru to korzystam ...

oznacz moderatorów