anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

PRZED CHWILĄ WYSTAWIŁEM OBIEKTYW Obiektyw Sony 70-300mm f/4.5-f/5.6 G OSS - serii G. SEL70300G, NA:

handy
#7 Wielbiciel#

 Obiektyw Tamron 70-300mm f/4.5-5.6 G OSS Sony A. tu SĄ DWIE NIEŚCISŁOŚCI ani to Tamron , ani mocowanie A. Nie zmieniajcie mi tytułu oferty i gdzie mam to edytować?

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

annas14-firma
#16 Inspirator#
oznacz moderatorów

handy
#7 Wielbiciel#

no super annas14-firma, dziękuję za wnikliwą i dogłębną odpowiedź! rzeczywiście... tak powinienem zrobić!

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@handy Trzeba było przy wystawianiu oferty nie zgodzić się na połaczenie z katalogiem. "kontynuuj bez wybierania produktu" Teraz pozostaje edytować, odłączyć od katalogu,  wystawić z własnym tytułem i własnymi parametrami.

oznacz moderatorów

kaliszaneczka-x
#15 Entuzjasta#

I po co tyle jadu. Dogłębnie wezwał przecież moderatorów, żeby Ci z tym katalogiem pomogli xD

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@handy w ofertach połączonych z katalogiem allegro pierwszy masz tytuł katalogu a następny jest Twój tytuł.

 

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@handy Udało Ci się zmienić.

oznacz moderatorów

mediatargi
#8 Zapaleniec#

Jak dla mnie to chore rozwiązanie zwłaszcza na na komórkach. Klienci juz nie wiedzą co kupują bo widzą często błędnie dopasowany produkt a dopiero daleko póżniej po przewiznięciu nasza właściwa aukcję. Klienci uciekają z zakupów.! Irytujace..:(

oznacz moderatorów

mediatargi
#8 Zapaleniec#

ps... to bardzo irytujące, wprowadzają okropny bałagan jakims łączeniem produktów. wszystkie aukcje musimy poprawiać przez błędne dopasowania. Mamy non stop tel od klientów co wreszcie sprzedajemy bo pierwsze klienci widzą jakis dopasowany błędnie produkt z ich katalogu a potem naszą prawidłową nazwę. zwłaszcza na komórkach jest to mega wprowadzające w błąd klienta i często opuszczają stronę i rezygnują z zakupu. porażka rozwiązanie

 

oznacz moderatorów