anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Odblokowanie konta a nieaktywna sprzedaż 30dni

X500_FASHION
#9 Pomysłodawca#

Mam zawieszone konto które pierwotnie było zablokowane że względu na nieuregulowane rachunki. Zostało to w pełni uregulowane, dyskusje również zamknięte natomiast został tutaj procent poleceń. Pytanie na jakim poziomie to ma być? Nie mogę wbić na statusy neutralne itp ponieważ nie sprzedaje nic już od 30dni. Nie mam w związku z tym żadnych % miernika jakości sprzedaży. Prosiłbym o informację. Chce wrócić sukcesywnie na Allegro.

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

kostas11
#21 Demiurg#

@X500_FASHION zerknąłem na konto 19 / 19 negatywy, nie wiem czy uda się poprosić wszystkich o usuniecie 😞 lepiej poczekaj do stycznia to wszystkie znikną 😄  a jakość zacznie się pojawiać jak wystawisz oferty, tu liczą z ostatnich 30 dni, więc kilka sprzedaży i zaczną się poprawiać - pojawiać 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

X500_FASHION
#9 Pomysłodawca#

Nom a dlaczego w styczniu? Nie mogę wystawić aukcji bo mam blokadę. A żeby odblokowC konto muszę poprawić swój procent pytanie na jaki poziom musze poprawić ocenę sklepu minimum aby było odblokowane 

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@X500_FASHION bo w styczniu znikną Ci negatywy wszystkie, są widoczne i liczone do roku 😄 

A nie napisali Ci jaki masz mieć, wedle mnie pewnie neutralny 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

X500_FASHION
#9 Pomysłodawca#

A jak mam mieć NEUTRALNY, tak w ogóle Jakikolwiek. Jeżeli nie mam sprzedaży od 90dni bo nie mam produktów i nie mam możliwości wystawienia aukcji. Takie coś mam 

oznacz moderatorów

X500_FASHION
#9 Pomysłodawca#

Że nie mam punktacji bo zero zamówień przez 30dni @

oznacz moderatorów

X500_FASHION
#9 Pomysłodawca#

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_  "Nie możemy Ci pokazać danych o Twojej jakości sprzedaży

Wskaźniki pokazujemy tylko aktywnym sprzedawcom. W ostatnich 30 dniach na Twoim koncie nie było żadnej aktywnej oferty".

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@X500_FASHION Proszę, abyś zaczekał na odpowiedź w tej kwestii w zgłoszeniu numer 35106199.

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

X500_FASHION
#9 Pomysłodawca#

Hej chłopaki i dziewczyny

Mam taka sprawie posiadam trochę nadplaty na koncie chciałbym ja zdeponować ze względu na słaba sytuacje życiowa i zdrowotna. Natomiast nie mogę ze względu na blokadę na koncie. Chodzi o to, ze są nierozwiązane dyskusje. Wypłacono klientom Allegro protect natomiast ja w pełni spłaciłem Allegro. Niestety klienci na mojkontakt w ogóle się nie odzywają 😞

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Zakładasz kolejny wątek, nie rozwiążesz sprawy na forum, pisaliśmy że dyskusję rozwiązać- nie da się, zostaje rozwiązać umowę z Allegro ale to trwa, albo czekać aż odblokują-jak odblokują.

oznacz moderatorów