anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wycofanie oferty przez kupującego

kkzg
#7 Wielbiciel#

Jak to jest w ofertami składanymi na aukcjach Allegro. Przyszło mi powiadomienie, że ktoś złożył ofertę na mojej aukcji. OK. Loguje się dzisiaj i oferty brak - jak gdyby nigdy nic zniknęła. Ani nikt nie zwrócił się z prośbą o wycofanie, ani żadnej informacji. Czy dzisiaj można bezkarnie wycofać sobie ofertę z licytacji? Allegro na to w żaden sposób nie reaguje?

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10

xyz96
#21 Demiurg#

Kupujący nie może sam wycofać swojej oferty w licytacji. Coś musiałeś pomylić.

oznacz moderatorów

kkzg
#7 Wielbiciel#

Przedwczoraj przychodzi mail - oferta w twojej licytacji. Dzisiaj zaglądam na allegro wchodzę w sprzedaż i na wskazanej licytacji - ofert 0. Wczoraj była normalnie widoczna  - ofert 1. Dzisiaj 0. Co mogłem pomylić?

allegro1.jpgallegro2.jpg

 

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Zdjęcia niewidoczne, ukryte, widzisz je tylko Ty.

oznacz moderatorów

kkzg
#7 Wielbiciel#

Potwierdzenie złożenia oferty w moej licytacji 

Liczba ofert w aukcji 

 

Może teraz będą widoczne - linki do uploadu ze zrzutami

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@kkzg stało się tak ponieważ konto Kupującego zostało zablokowane. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

kkzg
#7 Wielbiciel#

OK, dziękuję za informację. Był to jakiś bot? 🙂

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@la_nika Który punkt regulaminu pozwala na odwołanie oferty przez Allegro, złożonej przed zwieszeniem konta?

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@kkzg mogę odpowiedzieć, że była to osoba, która działała niezgodnie z regulaminem 🙂

@xyz96 piszemy o tym w tym artykule, a jeżeli chodzi o punkt regulaminu to będzie to 6.6 "Propozycja zawarcia umowy ze Sprzedającym, złożona przez Licytanta, którego Konto zostanie zawieszone przed zamknięciem Licytacji, przestaje wiązać. Informacja o zawieszeniu Konta Licytanta jest uwidaczniana na stronie Licytacji". 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

kkzg
#7 Wielbiciel#

Dzięki. Z jednej strony ok, ale z drugiej czasami powody zawieszenia konta są różne, jak było w moim przypadku. Gdzie raczej była nadgorliwość systemu chyba 😉

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@la_nika Nie. Na podstawie tego punktu Allegro nie może odwołać oferty w licytacji, tym bardziej, że informacja o zawieszeniu konta nie jest widoczna na stronie licytacji.

oznacz moderatorów