anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Organizacja charytatywna - blokowanie ofert

Cjalistyczny
#8 Zapaleniec#

Dzień dobry, czy organizacja charytatywna ma jakiś wpływ na oferty wystawiane na organizowane przez nią zbiórki? Jest potrzeba uniknięcia ewentualnej gafy wizerunkowej, kiedy ktoś wystawi coś niezgodnego ze światopoglądem ludzi tworzących organizację. Czy jest możliwość blokowania, moderowania niechcianych ofert?

PS. Przepraszam za zdublowanie wiadomości, ale źle opublikowałam poprzednią i już nie wiem jak ją usunąć lub Wy edytować 😕

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

Cjalistyczny
#8 Zapaleniec#

Dzień dobry, czy organizacja charytatywna ma jakiś wpływ na oferty wystawiane na organizowane przez nią zbiórki? Jest potrzeba uniknięcia ewentualnej gafy wizerunkowej, kiedy ktoś wystawi coś niezgodnego ze światopoglądem ludzi tworzących organizację. Czy jest możliwość blokowania, moderowania niechcianych ofertt. 

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@Cjalistyczny Z prawej strony posta masz menu w postaci trzech kulek - tam masz możliwość m.in. edycji postów do 10 minut od momentu ich opublikowania.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Cjalistyczny Nie, organizacja nie ma technicznej możliwości akceptowania lub odrzucania przedmiotów, które na cel charytatywny wystawiają użytkownicy, oferujący w ten sposób wsparcie. 

Czy Twoje pytanie dotyczy zaistniałego przypadku czy jest jedynie teoretyczne?

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

Cjalistyczny
#8 Zapaleniec#

Bardzo dziękuję za odpowiedź 🙂

Teoretyczne - chcę utworzyć zbiórkę z wybraną przeze mnie organizacją, która jest bardzo ostrożna w sprawach wizerunkowych. Właściciele chcą uniknąć przychodu ze sprzedaży przedmiotów nieakceptowanych przez nich pod względem etycznym (np. nieodpowiednie książki itp.) To duże utrudnienie. Czy jest jakaś szansa na rozwiązanie tego problemu?

1. Jeśli nie ma możliwości technicznych - czy jest jakiś inny sposób na zablokowanie niechcianej oferty? Na przykład - czy interwencja w Centrum Pomocy lub pod jakimś konkretnym adresem e-mail - poskutkuje wyłączeniem oferty lub wyłączeniem powiązania oferty z konkretną zbiórką?

2. Jeśli taka możliwość rzeczywiście jest - jak szybkiej reakcji można się spodziewać?

3. Czy jest szansa na utworzenie w serwisie takiej funkcjonalności, która pozwoliłaby na moderowanie ofert powiązanych ze zbiórką?

Z góry dziękuję 🙂 Pozdrawiam!

oznacz moderatorów

Cjalistyczny
#8 Zapaleniec#

@nat_not Dałoby radę odpowiedzieć na powyższe? 🙂 Dopiero teraz dowiedziałam się jak wspominać kogoś w komentarzu 😉 

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Cjalistyczny Jeśli zdarzy się sytuacja, której się obawiasz, możesz napisać zgłoszenie przez formularz. Przyjrzymy się sprawie i podejmiemy stosowne kroki.

 

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów