anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wygenerowana etykieta a nowa w aplikacji inpost

Client:37409988
#7 Wielbiciel#

Witam . Wygenerowałam wczoraj etykietę przez Allegro lokalne ale nie mam możliwości wydrukować etykiety czy w takim przypadku mogę nadać paczkę przez aplikacje in postu bo tam wiem ze można wysłać bez wydruku? Pozdrawiam 

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

LEW433
#21 Demiurg#

Możesz anulować poprzez prośbę u moderacji: @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_ ale czy tak można wysłać z tym co już zrobiłeś?

oznacz moderatorów

kaliszaneczka-x
#15 Entuzjasta#

Z apki parę miesięcy temu zrezygnowałam, bo wolałam sms dostawać. Ale z tego co pamiętam to wysłać bez etykiety można było tylko po normalnych kosztach wysyłki czyli prawie 2x drożej. Tę etykietę co już zrobiłaś zawsze Panie moderatorki mogą anulować ale jeśli nie będziesz wysyłać etykietą z allegro to nie jest to konieczne, bo opłaty za nią jeszcze nie doliczyli (doliczają w momencie włożenia do paczkomatu).  

No chyba że coś ostatnio zmienili przy okazji dołożenia wysyłek ruchem i pocztą i nie zauważyłam. Jak tak to niech mnie ktoś poprawi. 

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Client:37409988 Cześć 🙂 Przykro mi, ale obecnie nie ma możliwości nadawania paczek z Allegro Lokalnie bez etykiety. W tym przypadku możesz nadać paczkę przez aplikację, jednak będzie ona nieco droższa. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów